News

„Mało Mayday w Mayday”. Znamy pełen line-up listopadowej imprezy

Jak mało jest Mayday w Mayday”? Zdaniem społeczności, zbyt mało…


MAYDAY. Ikona wśród wydarzeń techno

MAYDAY to seria imprez, której początki sięgają aż lat 90. ubiegłego wieku. Po raz pierwszy zorganizowana w 1991 roku w Berlinie, obecnie odbywa się corocznie 30 kwietnia w Westfalenhallen w Dortmundzie oraz 10 listopada w katowickim Spodku, który stał się obowiązkowym przystankiem miłośników rave’u z całego kraju i nie tylko.

Przeczytaj także: Wystartowała sprzedaż biletów na Transmission Poland 2022! Znamy datę i miejsce festiwalu

W tym roku katowicki Spodek miały zasilić gwiazdy z całej Europy. Począwszy od Moniki Kruse, będącej jedną z najbardziej lubianych i szanowanych zawodników sceny techno, niezwykle lubiany w granicach naszego kraju duet Pan-Pot, po wielu innych reprezentantów sceny techno i nie tylko. Wszystko zapowiadało się świetnie, a sam wystrój tegorocznej edycji miał przewyższyć oczekiwania wszystkich fanów elektroniki decydujących się wybrać na wydarzenie. Niestety, nie przypadło to do gustu społeczności…

Przytłaczająca fala niezadowolenia wobec tegorocznej edycji MAYDAY

Polacy z natury lubią narzekać, jednak przy ogłoszeniach line-upu zdarza się to niezwykle rzadko. Tym razem było inaczej, gdyż po opublikowaniu pełnej listy artystów mających wystąpić podczas MAYDAY, w komentarzach rozpętała się nie tyle burza, ile istna wichura niezadowolenia. Czytając wszystkie komentarze, ciężko określić jednoznacznie, z czego konkretnie niezadowolona jest społeczność. Od wysokiej ceny, słaby line up, po brak konkretnego artysty. Wymieniać by tak długo, jednak czy fakt, że na jednej z najbardziej ikonicznych imprez sceny techno nie będzie konkretnego DJ-a, przekreśla ją całą? Otwórzcie sekcję komentarzy i przeczytajcie sami.

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →