News

„LOW” – wspólny numer Olivera Heldensa i Tchamiego już dostępny

Oliver Heldens to jedna z najbardziej ikonicznych osób sceny house. Jak brzmi jego długo wyczekiwana współpraca z francuskim talentem sceny EDM oraz ważnym elementem kolektywu Pardon My French, Tchamim? Sprawdź!


Francja ważnym elementem rynku EDM

Martin Joseph Léonard Bresso, lepiej znany pod pseudonimem Tchami, to francuski producent muzyczny i DJ z Paryża. Razem z dobrym przyjacielem DJ Snakiem wspólnie rozpromowali kolektyw Pardon My French, który wraz z Malaa Mercerem w swoim składzie należy do najbardziej rozpoznawalnych projektów obecnych artystów EDM.

Przeczytaj także: Chris Lake i Chris Lorenzo wydadzą w 2022 roku wspólny album jako Anti Up

Kojarzony głównie ze swojej „koloratki” artysta wielokrotnie przeplatał ścieżki swojej kariery z holenderskim królem muzyki house, Oliverem Heldensem, którego społeczność mocno się związała z tą otaczającą francuskiego producenta. Nieustannym tematem wokół tych dwóch grup była kolejna odsłona współpracy utalentowanych artystów. Na początku tego roku pojawiły się plotki, jakoby zaczęli oni pracę nad wspólnym kawałkiem. Ukazany premierowo podczas EDC kawałek LOW jest już z nami!

Tchami i Heldens w iście house’owym połączeniu

Drugi wspólny kawałek Olivera Heldensa i Tchamiego stawia na proste, sprawdzone brzmienie w połączeniu z powtarzalną, wpadającą w ucho linią wokalną Anabel Englund. LOW sam w sobie był już sprawdzony na festiwalach takich jak EDC, gdzie reakcja publiczności na niego przerosła oczekiwania artystów, a sam format oraz aranżacja kawałka będzie sprzyjać nadchodzącym wydarzeniom sezonu imprezowego. Obaj artyści wystąpią już w lipcu tego roku w Polsce podczas Sunrise Festival 2022, na który bilety możecie zgarnąć tutaj. Radziłbym się śpieszyć, gdyż tegoroczna edycja Sunrise będzie największą jak do tej pory odsłoną wydarzenia z wieloma premierowymi rozwiązaniami, które do tej pory nie ujrzały światła dziennego.

Oliver Heldens, Tchami, Anabel Englund – LOW, posłuchaj

Sprawdź także
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →