News

Loveparade 2007 – Poszukiwanie nowego miasta przebiega pomyślnie

Poszukiwanie nowego miasta przebiega pomyślnie. Duże szanse na organizację imprezy
LOVE PARADE 2007
„Drodzy przyjaciele i miłośnicy imprezy Love Parade.


Po tym, jak zostaliśmy zmuszeni wycofać wniosek o organizację imprezy masowej z senatu miasta Berlin z powodu zerowej pomocy ze strony miasta co stawiało pod znakiem zapytania organizację tegorocznej imprezy Love Parade, ogłosiliśmy chęć przeniesienia imprezy do innego miasta.


22-go Lutego zostały wysłane zgłoszenia do 60 miast w całej Europie. Do tej pory odpowiedziało wielu kandydatów. Prowadzone są intensywne rozmowy i oględziny zainteresowanych miast.


Odzew ze strony zainteresowanych miast oraz zainteresowanie zaistniałym faktem jest duże- co daje nam prawo sądzić, że mimo stawianych przed nami problemów i wielu przeszkód imprezę jednak uda się zorganizować. Idea tej imprezy jest na tyle ważna, że jesteśmy w stanie zrobić wiele by impreza nadal się odbywała- nawet kosztem przesunięcia jej terminu.


Oczywiście, sam fakt zmuszenia Nas do opuszczenia miasta Berlin był dla Nas bardzo trudno do przyjęcia ponieważ też uważaliśmy to miasto za Naszą ojczyznę. Ale Love Parade musi trwać- dlatego patrzymy pozytywnie w przyszłość.


Przy organizacji takiej imprezy jak Love Parade nie liczy się tylko dobra wola, spełnionych musi być wiele warunków, dlatego wybór nowego miasta jest tak trudny. Ważna jest pomoc miasta, zainteresowanie władz, odpowiednie miejsce do przeprowadzenia przejazdu platform i całe zaplecze techniczne. To wszystko jest teraz właśnie przez Nas bardzo wnikliwie sprawdzane. Dlatego prosimy Was o jeszcze trochę cierpliwości. Do końca kwietnia decyzja musi zapaść, aby można było do imprezy wszystko na miejscu przygotować.


Love rules,
Wasz Loveparade Team


źródło: www.loveparade.de
opracowanie: Marek – ali-b – Berny
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →