News

LMDJ#4 – DJ Tommy już dziś!

Już w środę ostatni set w ramach grupy A Ligi Mistrzów DJ-ów 2010/2011. Tak jak obiecywaliśmy – staramy się zachować różnorodność muzyczną. W grupie A jak dotąd mieliśmy soczyste techno, pompujący tech-house i slow motion progressive disco (?). Już po najbliższej środzie podsumujemy sobie wydarzenia w grupie A, a tymczasem czas zaprosić na zawodnika numer 4. DJ Tommy najpierw będzie gościem Euphorii, później zagra seta w klubie Cute! 

 

Żeby dowiedzieć się więcej na temat DJ-a Tommiego, szukamy w sieci info na temat kolektywu Breakbeat Propaganda. Oto, co na ten temat można wyczytać: „Breakbeat Propaganda założona została w Poznaniu jesienią 2002. To formacja, składająca się z 3 dj-ów: Tommy’ego, Twina, Onearmedman’a (1am) oraz lady-MC Mariki. BP zajmuje się promowaniem szeroko pojętych „połamanych” rytmów takich jak breakbeat, 2step/garage, nu-breaks, jungle oraz drum’n’bass przeplatając je niekiedy ragga i hip-hopem”.

W przyszłym roku inicjatywie stuknie więc 10 lat, od jakiegoś czasu pod tym szyldem występują DJ Tommy i 1 AM. Dobrze wiedzą o tym bywalcy imprez drum’n’bassowych w Poznaniu. Na występy wielkich światowych gwiazd tego nurtu LTJ Bukema, Roniego Size’a, Andy’ego C czy Goldiego przyjeżdżali do stolicy Wielkopolski fani połamanych rytmów z całej Polski. Za każdym razem mistrzów z zagranicy supportowali właśnie DJ Tommy i 1 AM. Jak świetnie radzili sobie w warm-upowej formule mogliście przeczytać kilka razy na łamach DJ Magazine Polska.

Zapowiada się więc bardzo gorąca impreza ze świetnymi, połamanymi rytmami! Osobiście byłem na tych wszystkich drumowych imprezach w poznańskim SQ i za każdym razem DJ Tommy wprawiał mnie w zachwyt. Doskonała mikstura subtelnego acz porywającego breakbeatu połączona z bardzo fajnym, pozytywnym drum’n’bassem – tego możecie oczekiwać w najbliższą środę, polecamy z całego serca! Zwłascza, że imprezy z takimi brzmieniami to wciąż rzadkość, a tym razem macie okazję posłuchać kogoś, kto robi to od wielu lat i z całą pewnością gwarantuje najwyższą muzyczną jakość.

ŚRODA 12 STYCZNIA

Liga Mistrzów DJ-ów w klubie Cute w Poznaniu

DJ TOMMY!

support: Żyski vs. de:Synth

Do zobaczenia w środę po Euphorii!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →