News

LL, Chuckie, Solveig, Guetta, Tiesto i Batman

„Co Laidback Luke, Obama, Justin Bieber, Bart Simpson, Superman, Chuckie, Elvis i Martin Solveig mają ze sobą wspólnego? Wszyscy potrafią liczyć do 4!” – głosi hasło reklamowe nowego numeru Laidback Luke’a „1234”.

Dawno już Luke nie nagrał nic, co by nam na dłużej zostało w pamięci, więc postanowił zorganizować coś spektakularnego, żeby przywrócić uwagę świata. Muzyka to jedno – tutaj wszystko jest na miejscu i utwór z całą pewnością zadziała w wielu imprezowych okolicznościach – ale dziś do sukcesu potrzebna jest też żwawa kampania marketingowa. 

Chyba przy okazji „1234” mamy do czynienia z pewnym sukcesem, bo już za chwilę swoim fanom najnowszy kawałek Laidback Luke’a proponować będą: oficjalni współpracownicy Chuckie i Martin Solveig, ale też David Guetta, Tiesto i Dada Life, którzy również odliczają „1234” w klipie do tego numeru. Z drugiej strony ciekawe co na taki „udział” w teledysku powiedzą właściciele takich marek, jak Spider Man, Elvis Presley, Batman, Bart Simpson czy Barrack Obama? Jeżeli prawnicy się odezwą, może to być najdroższe video w historii holenderskiej muzyki tanecznej. Zakładamy, że wszyscy koledzy po fachu pojawili się tu po przyjacielsku.

Laidback Luke – 1234 feat. Chuckie & Martin Solveig

A skoro już wspomnieni zostali Dada Life, na wszelki wypadek, gdybyście jeszcze nie widzieli – sprawdźcie ich najnowszy teledysk! Który z numerów wypada bardziej przekonywująco?

Dada Life – Rolling Stones T-Shirt (OFFICIAL VIDEO)


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →