News

Lepszy support do Final Scratch 2

Firma STANTON w ostatnim swoim komunikacie prasowym informuje, że poczynia wszelkie starania do stworzenia najbardziej zaawansowanego systemu pomocy dla użytkowników ich produktów. Jest to jeden z najistotniejszych elementów nowej polityki firmy po tym, jak firma Native Instruments zapowiadziała zakończenie współpracy partnerskiej polegającej na udostępnianiu w systemie Final Scratch oprogramownia serii TRAKTOR.


STANTON, pionier w dziedzinie tworzenia systemów opartych na łączeniu tradycyjnych metod miksowania z komputerowymi technologiami nie ukrywa, że obecnie kładzie największy nacisk na stworzony przez siebie system Final Scratch. Jedną z istotnych kwestii przy sprzedaży jak i w póżniejszym okresie użytkowania tego produktu jest szybki dostęp do pomocy techniczej i uzyskiwanie przejrzystych informacji dotyczących działania jak i obsługi systemu. To właśnie ten element  w ostatnim czasie stał się dla firmy najistotniejszy i firma poczyniła wiele inwestycji aby osiągnąć planowany cel.


Obecnie zarówno techniczy support jak i sprawy serwisowe można zgłaszać drogą elektroniczną jak i telefonicznie. Zdecydowana większość problemów jest rozwiązywana w mniej niż pół minuty co gwarantuje satysfakcję klienta” – mówi Enio Martinez, Dyrektor Obsługi Klientów firmy Stanton „Będziemy nadal skupiać się na wprowadzaniu nowatorskich środków komunikacji aby zadowolić wszystkich naszych klientów”.


Na dzień dzisiejszy w specjalnych strefach obsługa techniczna i serwisowa produktów firmy Stanton odbywa się także w formie wyjazdów zespołu ekspertów od technologii DJ aby na miejscu bardzo szybko i skutecznie rozwiązać problem.


Grupa STANTON jest pewna, że skupienie się na problemie pomocy technicznej będzie miało olbrzymi wpływ na całą społeczność użytkowników systemu Final Scratch 2, ponieważ sprawi on, że społeczność ta się powiększy. Inwestycje przeznaczone na rozwój i usprawnienie działu pomocy technicznej w niedalekiej przyszłości powinny się zwrócić a marka Stanton i produkt Final Schratch 2 z racji sprawnego supportu powinien stać się bardziej popularny.


Firma Stanton zapowiedziała również, że prowadzone są zaawansowane prace nad kontynuacją i usprawnieniem systemu Final Scratch 2. Nieoficjalnie wiadomo, ze w przyszłym roku do systemu dołączy nowy, w pełni zgodny z FS2 produkt o którym firma poinformuje w styczniu 2007.


Tekst: Roman COMPOD Majewski


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →