News

Legenda hip-hopu potwierdzonym gościem na „Funk Wav Bounces Vol. 2” Calvina Harrisa

Mając ponad 20-letnie doświadczenie w branży muzycznej, niełatwo jest stale wstrzeliwać się w popędzające siebie nawzajem trendy. 

Funk Wav Bounces Vol. 2 będzie już szóstym studyjnym albumem Calvina Harrisa, na którym nie zabraknie popularnych aliasów, a w tym prawdziwej legendy hip-hopu!


Szósty album Calvina już tego lata

Po wrzuceniu na Instagrama grafiki przedstawiającej bilbord z tytułem nadchodzącego albumu Calvina duża część odbiorców artysty odetchnęła z ulgą. Będąc jednym z największych producentów w historii, ciężko nie spotkać się z ogromnym odzewem społeczności, która już niedługo po wstawieniu grafiki zaczęła spekulować na temat kawałków i kolaboracji, jakie będziemy mieli okazję usłyszeć na nadchodzącym albumie, wobec którego z każdym kolejnym dniem rosną coraz to większe oczekiwania.

Przeczytaj także: Calvin Harris. TOP 5 utworów, których następców wyczekujemy na nadchodzącym albumie

Dua Lipa, Sam Smith, Rihanna, Alesso czy Ellie Goulding to tylko nieznaczna część artystów, z którymi w swojej karierze Calvin miał okazję współpracować. Jednym z nich był między innymi jego stary przyjaciel Snoop Dogg, który ostatnio kilka razy był widywany na występach szkockiego producenta. Społeczność natychmiast zaczęła podejrzewać, że artyści zaczęli pracować nad nowym kawałkiem, i jak widać, nie mylili się.

Przyjaciele po fachu w nowej odsłonie

Calvin Harris ze Snoop Doggiem znają się już tak naprawdę od dawna, mają za sobą kilka udanych współpracy i można ich nazwać przyjaciółmi po fachu, stąd też nie powinno dziwić pojawienie się go na nadchodzącym krążku Calvina. Na relacji producenta na Instagramie mieliśmy okazję usłyszeć urywek nadchodzącej współpracy i już teraz możemy powiedzieć, że kawałek będzie stawiał przede wszystkim na klimat, który w połączeniu z wokalem Snoop Dogga zdecydowanie zyska na wartości. 

Calvin Harris – Holiday ft. Snoop Dogg, John Legend, Takeoff – posłuchaj!

Sprawdź także


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →