News

Laidback Luke superbohaterem


Stawiając czoła nudnym dyskotekom, kiepskiej i nieprzewidywalnej muzyce dance, nowy bohater wyrusza na misję eliminacji słabych beatów atakując boomboxy, ghetto blastery i inne systemy nagłośnieniowe stratosfery. Ten bohater to nie kto inny jak… gość tegorocznej edycji Sunrise Festival czyli Laidback Luke!
Wstrzykując porcje bitów, basu i bałaganu, który tylko on potrafi ogarnąć, Luke wprowadza swoją epicką zabawę „Super You & Me” na Wasze płyty, już drugiego kwietnia w jego własnym Mixmash.


Dziwnym trafem zbiegając się z jego imprezą na WMC w Miami, zmiksowana kompilacja zawierać będzie utwory z fenomenu światowej muzyki dance i jego legendarnej już platformy SY&M, która zrobiła karierę szybciej niż regeneruje rany sam Wolverine!Za każdym dobrym superbohaterem jest mocny skrzydłowy, a w wypadku Luke’a jest to wschodząca szwedzka gwiazda Avicii, który podejmuje ważną rolę zmiksowana drugiej połowy albumu, tworząc naprawdę dynamiczne taneczne duo.


Śledźcie dalsze informacje na temat laidbackowej ogromnej hulkopodobnej mocy, wspartej talentem do wyczuwania groovów Aviciego, podczas gdy oni zajmą się misją pozbycia się z tego świata dźwięków miernej jakości!


Próbkę tych nadzwyczajnych umiejętności LBL zaprezentuje nam już pod koniec lipca na festiwalu Sunrise!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →