News

’La Candela Viva’ – Wax Motif i Matroda wydali hit lata w samym jego środku?

Wax Motif i Matroda współpracowali przy utworze La Candela Viva, który został wydany przez Hard Recs. Sprawdzamy szczegóły!


Matroda i Wax Motif znów łączą siły 

Danny Chien, lepiej znany pod pseudonimem Wax Motif, jest australijskim DJ-em i producentem mieszkającym w Los Angeles w Stanach Zjednoczonych, który razem z właścicielem Terminal Underground – Matrodą stworzył kolejny hit, który być może nawet kojarzycie z ich festiwalowych występów! Wax i Matroda drażnili się z fanami tym utworem już na wielu festiwalach w ciągu ostatnich kilku miesięcy, w szczególności na EDC Las Vegas 2022, gdzie Matroda dołączył do Danny’ego na scenie podczas jego występu, zdobywając słyszalną aprobatę tłumu.

Matroda i ja zrobiliśmy naszą pierwszą współpracę kilka lat temu, więc pomyśleliśmy, że nadszedł czas, aby zrobić nową. –  mówi Wax Motif

To nie pierwszy raz, kiedy Ci dwaj artyści połączyli siły. W 2019 roku zremiksowali wspólnie Lose Control autorstwa Missy Elliott. Scena house wręcz domaga się właściwej kontynuacji od ponad dwóch lat. Finalnie artyści wchodzą na scenę z nowym singlem La Candela Viva, który zdobył główne miejsce na nowym albumie kompilacyjnym Hard Summer 2022.

W utworze La Candela Viva słyszymy wokal kolumbijskiej wokalistki Totóa La Momposiny. Obaj muzycy są zadowoleni ze współpracy z piosenkarką, gdyż utwór łączy ciężki groove z jej melancholijnym wokalem. W kawałku możemy doszukiwać się elementów hiszpańskiej gitary i chóru, co całościowo daje dość ciekawy efekt.

Nowa piosenka La Candela Viva – Motif Wax i Matroda jest teraz dostępna na wszystkich platformach dzięki HARD RECS.

Wax Motif, Matroda – La Candela Viva 

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →