News

Kto to Husaria?

Uwaga, wielki powrót pewnej krajowej kolaboracji! Po 10 latach! Kto z Was słyszał kiedyś o takim duecie, jak DJ Speed & DJ sKANer? Wtedy nazywali się Klubbmastaz. Na Discogs czytamy, że projekt Klubbmastaz działał między 2002 a 2005 rokiem i nigdy nie wydał oficjalnie żadnej ze swoich produkcji.

Czytamy tam również, że później panowie obrali inne pseudonimy – Nitrous Oxide i Nucvise. Pierwszy z nich od wielu lat z powodzeniem wydaje jako członek rodziny Anjunabeats (w tym roku razem z nimi zagra na Tomorrowland!). Ten drugi w tej chwili wydaje (do niedawna w Vandit, ostatnio również w Anjunabeats) jako Adam Kancerski. Z tego co wiemy obaj wciąż mieszkają w Poznaniu i wreszcie, po latach, postanowili zrobić coś razem.

Efektem tego będzie epka w Infrasonic Records. Znajdziecie na niej dwa numery – jeden z nich o swojskim tytule „Poznan”, drugi nazywa się „Day Break”. W obu słychać robotę obu producentów – Nitrous dostarczył swoje charakterystyczne (od jakiegoś czasu) basy, Kancerski na pewno maczał palce w progresjii akordów. Najważniejsze jednak, że oba tracki to bardzo solidne propozycje, zwiastujące nam nowe zjawisko na polskiej scenie trancowej – co powiecie na Husarię? Jak Wam się podoba nazwa? Jak same kawałki?

Nitrous Oxide & Adam Kancerski pres. Husaria – Day Break

 

Nitrous Oxide & Adam Kancerski pres. Husaria – Poznan

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →