News

KSHMR nagrał ekskluzywny video DJ set w… Kaszmirze

KSHMR przygotował specjalny DJ set w wyjątkowej lokalizacji. Całość dostępna jest już na jego kanale YouTube. Sprawdź! 


KSHMR w Kaszmirze?

KSHMR to jeden z najpopularniejszych producentów muzycznych na świecie. Słynie z tego, że w swojej muzyce wykorzystuje brzmienia azjatyckie i orkiestralne. Jego utwory to zdecydowane top of the top”. W 2017 roku podczas jednego z wywiadów towarzyszących mu podczas trasy koncertowej po Indiach przyznał, że chciałby kiedyś pojechać do miasta Kaszmir. 
Jestem rozczarowany, że nadal nie udało mi się odwiedzić Kaszmiru. Nawet jeśli nie wystąpie tam, to i tak chciałbym odwiedzić. Była jedna okazja, ale nie mogłem tego zrobić. Rozmawiając z ludźmi na Sunburn (festiwal muzyczny), nie wiem, czy to przez wypite drinki, ale odbyliśmy wielką rozmowę o „KSHMR w Kaszmirze”. Mam nadzieję, że kiedyś stanie się to rzeczywistością.
Nie dziwi fakt, że KSHMR czuje mocną więź do Indii, ponieważ jego ojciec i dziadkowie pochodzą właśnie z tego kraju i to z miasta Kaszmir. Wydaje się, że dla tak dużej gwiazdy muzyki elektronicznej nie będzie trudno o zorganizowanie czegoś tak wyjątkowego. Jednak jak się przekonaliśmy, na odwiedzenie tego miasta KSHMR musiał poczekać kilka lat aż do tegorocznych wakacji.

Nadarzyła się specjalna okazja i to, o czym marzył KSHMR, spełniło się. Podczas obchodów 76. Rocznicy Odzyskania Niepodległości miał okazję nareszcie wystąpić w tym mieście. Wszystko zostało przygotowane i nagrane jako DJ set na kanał YouTube. Specjalna scena zbudowana na barce i ustawiona na środku jeziora z pewnością robi wrażenie. Wszystkiemu wyjątkowości dodaje na pewno zachód słońca, który został uchwycony przez kilka kamer, tworząc wspólnie piękny obrazek. Zachęcam wszystkich do sprawdzania! Link znajdziecie poniżej.

KSHMR in Kashmir | DJ Set

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →