News

Kolekcja Swedish House Mafii z IKEA w sprzedaży to kwestia… kilku tygodni

Kiedy kolekcja Swedish House Mafii trafi do sklepów IKEA? Premiera szybciej, niż można się spodziewać.


Kolekcja Swedish House Mafii na wyciągnięcie ręki

Niemal rok mija odkąd Swedish House Mafia ogłosili swoją współpracę z siecią sklepów IKEA. Wtedy połączenie trójki producentów z siecią szwedzkich sklepów wydawało się co najmniej dziwne. Wiele osób zastanawiało się, jaki związek ma muzyka elektroniczna z przedmiotami użytku domowego oraz jak wyglądać będzie sama współpraca.
Na odpowiedzi nie trzeba było długo czekać. Niedługo później ogłoszona została bowiem kolekcja OBEGRÄNSAD, która za cel ma ułatwianie pracy początkującym producentom, za niewielką cenę. W skład kolekcji wchodzą bowiem zarówno meble, jak i akcesoria związane z muzyka i jej produkcją. W ten sposób wśród zademonstrowanych przedmiotów znajdziemy chociażby odtwarzacz płyt, lampy ścienne i podłogowe, stojaki na laptopa, biurko, fotel, torbę na płytę i laptopa czy dywan.

Przeczytaj też: Swedish House Mafia prezentuje mini dokument o trasie Paradise Again!

Po roku od ogłoszenia zaczęły pojawiać się w końcu głosy zniecierpliwienia. Po co ogłaszać rzeczy, które nie są dostępne w sklepach? Już  jednak zostały rozwiane wszelkie wątpliwości, bo ogłoszony został bowiem został czas premiery. Przedmioty z kolekcji OBEGRÄNSAD znajdą się na półkach sklepowych już tego października. Tak samą współpracę z IKEA opisują Swedish House Mafia
Od dziecka ceniliśmy podejście IKEA, które polega na tym, że rzeczy są przystępne i dostępne dla wielu ludzi. Kiedyś znaleźliśmy kreatywny sposób na dostosowanie mebli z IKEA do naszego nastoletniego życia jako twórców, więc cel współpracy uformował się wokół naszej osobistej podróży w życiu. Chcieliśmy uprościć proces tworzenia muzyki przez ludzi. Mamy nadzieję, że nasza kolekcja zainspiruje i umożliwi większej liczbie osób bycie bardziej kreatywnymi w swoim domu, a to nie musi być ograniczone tylko do tworzenia muzyki. To może być coś o wiele więcej.
To, czy sama współpraca okaże się sukcesem, pokażą zapewne wyniki sprzedażowe. Trzeba jednak przyznać, że wśród zaprezentowanych ponad dwudziestu przedmiotów całkiem łatwo jest wybrać coś dla siebie. Artykuły przedstawione zostały głównie w typowym dla Swedish House Mafii czarnym designie.
Trudno kłócić się z tym, że ta współpraca jednoznacznie wskazuje, że muzyka elektroniczna rozwija się w ekspresowym tempie. Z uwagą należy zatem wypatrywać kolejnych współprac gwiazd EDM, bo te z pewnością czekają za rogiem. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

IKEA announces collaboration with Swedish House Mafia

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →