News

Kolejna polska edycja Don’t Let Daddy Know w przygotowaniu

W 2019 roku na ERGO Arenie gościliśmy bardzo ciekawe persony ze świata muzyki EDM. Jak będzie w 2022, kiedy wiemy, że w kierunku DLDK w Polsce coś zaczyna się dziać?


Powrót po trzech latach

Wczoraj otrzymaliśmy informacje od agencji TME Events Poland, że druga edycja DLDK w Gdańsku jest w fazie przygotowawczej. Firma zajmuje się również organizacją takich festiwali jak Dreamstate Europe. Odsłona z 2019 roku gościła takie światowe sławy jak Giuseppe Ottaviani, Paul van Dyk czy duet Vini Vici. Następny taki festiwal spod szyldu TME odbędzie się 23 kwietnia 2022 roku. Impreza była przekładana kilka razy. Najpierw z kwietnia 2020 na października 2021, a później z jesieni na aktualną datę. Co więc z Don’t Let Daddy Know 2022?

Wiemy, że podczas Don’t Let Daddy Know 2019 w Gdańsku gościliśmy takie sławy jak duet Sunnery James & Ryan Marciano, Don Diablo oraz legendarnego headlinera Tiesto. Oprócz tego supportem imprezy zajęli się tacy DJ-e jak Mike Williams oraz Gianlucca Vacchi. Nie zabrakło też naszych rodaków. Nasz kraj na imprezie reprezentowali np. tajemniczy duet Melo.Kids znany ze współpracy z Feddem Le Grand.

DLDK 2019 Poland Aftermovie, obejrzyj

Czego spodziewać się po nadchodzącym DLDK?

Na ten moment wiemy, że DLDK 2022 w Polsce się odbędzie. Nie wiadomo kiedy taka impreza miałaby się odbyć. Cieszymy się jednak z faktu, że festiwal organizowany przez agencję E&A Events oraz TME Events pojawi się na mapie EDM’owych imprez w 2022 roku w naszym kraju.

Gdzie miałoby się odbyć Don’t Let Daddy Know Poland 2022 i kto miałby wystąpić na imprezie? Prawdopodobnie kolejna edycja również odbędzie się w Gdańsku tak samo jak trzy lata temu, ponieważ kilka tygodni temu na Instagramie TME Events zapowiedziano, że w ERGO Arenie odbędzie się kolejna impreza właśnie spod szyldu tej agencji. Nie wiemy zupełnie nic na temat, kto miałby wystąpić, ale polscy fani są głodni powrotu Tiesto. Kto wie? Może w 2022 zobaczymy tam np. W&W lub Olivera Heldensa.

Dajcie znać w komentarzach kogo chcielibyście zobaczyć za rok w stolicy województwa pomorskiego!

Nicky Romero @DLDK Amsterdam 2019 LIVE SET, obejrzyj

Sprawdź także:

Polub ftb.pl na Facebooku:

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →