News

Klimaty na weekend: Fusion F & Come T rozdają, Guy J miksuje

Na naszej Liście polskich przebojów nieźle trzyma się ich kawałek „Rainy Day”, tymczasem mamy dla Was dwie kolejne propozycje od duetu Fusion F & Come T, który chyba bez wahania nazwać można liderami polskiego progressive house’u. Ktoś jest przeciw?

Pierwszy z numerów to nie ich autorska propozycja, ale remiks stworzony dla artystów, których bardzo szanują. Co ważne – nie trzeba go kupować. Oto informacja prosto ze źródła:

„Dobrze wiemy, że ludzie uwielbiają pobierać muzykę z internetu, niestety nie zawsze legalnie… Wychodzać naprzeciw temu postanowiliśmy stworzyć remiks znanego na całym globie duetu  – Djuma Soundsystem – z możliwościa pobrania utworu absolutnie za free! Oczywiście jest to oficjalny remix stworzony przy współpracy z wytwórnią Sandera Kleinenberga „This Is”, wydany nakładem naszego labela Fruit Machine” – powiedział nam Fusion F.

Życzymy przyjemności w słuchaniu tuż po darmowym ściągnięciu, a chwilę później polecamy kawałek „Wooden Tank”, którego klimat docenił jeden z liderów światowej sceny progresywnej Guy J, który umieścił tę kompozycję (w remiksie Terry Granta) w swoim ostatnim miksie. Polecamy oba tracki polskiego duetu, a przy okazji niezwykle smacznego seta geniusza z Izraela, z uwzględnieniem Polaków.

p.s. Darmowy remiks w załączniku!


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →