News

Kilkunastominutowy film z podróży DJ Snake’a do Algierii potwierdza, że jest ogólnoświatową gwiazdą

DJ Snake opublikował na swoim kanale YouTube film z wyjazdu do Algierii. Co łączy francuskiego producenta z tym afrykańskim krajem? Sprawdź! 


Utwór Disco Maghreb mostem pomiędzy Francją i Algierią

Na kanale jednego z najpopularniejszych francuskich producentów muzyki elektronicznej pojawił się film z wyjazdu do Algierii, kraju położonego na północy Afryki. DJ Snake miał przyjemność wystąpić na ceremonii otwarcia Igrzysk Śródziemnomorskich w Oranie oraz miał okazję zwiedzić miasto, nagrywając przy tym krótki dwunastominutowy film. Możecie się zastanawiać, dlaczego akurat z tego miejsca DJ Snake postanowił nagrać ten specjalny film i co powoduje, że przywiązuje on aż tak dużo uwagi do tego kraju. Już spieszę z wyjaśnieniami!
Po wydaniu utworu Disco Maghreb mieliśmy okazję dowiedzieć się trochę więcej o Williamie i jego pochodzeniu. Szukając informacji na jego temat, możemy dowiedzieć się o tym, że rodzina DJ Snake’a pochodzi właśnie z Algierii i dlatego ten kraj tyle dla niego znaczy. Utwór Disco Maghreb został odebrany jako list do mieszkańców Algierii, pokazując im przy tym, że mimo tak dużej kariery znany producent nie zapomina o swoim pochodzeniu. I choć wiemy, jak bardzo przywiązany jest DJ Snake do Paryża, to Algieria ma na pewno wyjątkowe miejsce w jego sercu.

Światowa kariera francuskiego producenta może mieć wpływ na wiele ważnych czynników, co z pewnością oddziaływać będzie bardzo pozytywnie. DJ Snake postanowił przedłużyć sobie trochę pobyt w Algierii i zwiedził kraj. Na filmie możemy zobaczyć, jak duże znaczenie ma dla Williama kontakt z fanami. Otoczony przez masę fanów DJ Snake to coś, co z pewnością cieszy oko. Jak sam wspominał – nie potrzebuje menadżera, sam dobrze wie, jak zadbać o kontakt ze swoimi fanami. Wielu uznaje go za wolontariusza, który swoją osobą pomaga promować Algierię za granicą. Sprawdźcie te wspaniałe ujęcia i poznajcie trochę bardziej Algierię!

DJ SNAKE – ALGERIA 2022

Sprawdź także
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →