News

Już są! Sprawdzamy EP z remiksami do utworów Diplo

Oryginalne utwory od Diplo były ciekawe, ale jak będą brzmieć w remiksach innych artystów? W sieci pojawiła się EP-ka składająca się z kilku remiksów od innych artystów. Sprawdź!


Elektroniczne remiksy do produkcji Diplo

Diplo przyzwyczaił nas już do swojej house’owej twórczości bardzo dobrze. Jego ostatnie solowe produkcje oraz współprace cieszyły się bardzo dużą popularnością na rynku muzyki elektronicznej. Zdobywca nagrody Grammy i wielu innych wyróżnień muzycznych nie spoczął na laurach i zaskakuje nas coraz to nowszymi utworami. Jego współpraca z Sidepiece była przecież jednym z kilku utworów nominowanych do nagrody Grammy, ale też uplasowała się na pozycji #1 na słynnej liście U.S. Dance.
Przez lata swojej działalności muzycznej Diplo próbował różnych odmian gatunków muzycznych. Każdy utwór wychodzący z jego studia staje się hitem. Można stwierdzić, że Diplo jest już dużą marką samą w sobie. Nic dziwnego, że jego produkcje często są brane na warsztat innych producentów chcących dodać do nich coś specjalnego od siebie lub pokazać je w zupełnie nowej odsłonie. Remiksy do produkcji Diplo zawsze cieszą się dużą popularnością, a sam Diplo bardzo dobrze o tym wie.

Przeczytaj także: Tiesto cofnął się o 10 lat wstecz! Słuchamy 'Can U Dance (To My Beat)’

Wykorzystując ten fakt, Diplo udostępnił pięć nowych remiksów do jego ostatnich utworów. Trzeba przyznać, że oryginalne wersje utworów były zadowalające, ale remiksów w muzyce elektronicznej nigdy za mało. Tak też w sieci pojawiły się remiksy od takich producentów jak m.in. DJ Tennis, Red Axes czy Sebra Cruz. Wszyscy postanowili pokazać utwory w ich ciekawej wersji. Diplo złączył wszystkie produkcje w jedną składankę i tak powstała właśnie Life & Death Remixes EP. Link do całej składanki znajdziecie poniżej. Który remiks spodobał się wam najbardziej?

Posłuchaj Diplo i jego Life & Death Remixes EP

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →