News

Judge Jules zapowiada ostateczny wyrok w niedzielę!

W niedzielę, 19-go września w aktualnie najbardziej rozpalonym miejscu na świecie, sędzie Jules wspólnie z wielkim weteranem Marco V i innymi artystami wyda ostateczny wyrok na klub Eden w San Antonio na Ibizie. W najbliższą niedzielę Judgment Sundays zaprasza na closing!


Podczas ubiegłego sezonu Judge Jules świętował 10-lecie jednej z najsłynniejszych nocy na Ibizie – Judgment Sundays. W najbliższą niedzielę, po 16-stu tygodniach oficjalnie zakończy się 11 sezon imprez „JS“ w klubie Eden na Ibizie i po raz kolejny udowodni, że niedzielnej atmosfery w tym miejscu nic nie przebije.Podsumowując wielki cykl, tego sezonu na Judgment Sundays występowali m.in: Eddie Halliwell, Simon Patterson, Sean Tyas, Marcel Woods, Marco V, Lisa Lashes i inni. Tego lata, Jules oficjalnie zaproponował rezydenturę na drugiej „scenie“ czyli na Judgement Soundsystem – Tristanowi Ingramowi, Vicky Devine i Alexowi Ellengerowi, którzy wspólnie rozkręcali „JSS“ z takimi artystami jak: Mr Hudson, Example & DJ Wire, Jaguar Skills, Krafty Kuts, Stereo: Type, Jacob Plant i Micky Slim. Jesteś na Ibizie? Przyłącz się. Judge Jules jest gotowy, aby wcisnąć guzik, który ostatecznie zakończy najlepszy sezon na Ibizie dla Judgement Sundays.


Wakacje dla niektórych się już dawno zakończyły. Kto nie miał możliwości usłyszeć gdzieś na świecie Judge Jules’a, ma znakomitą okazję, aby wspólnie z nim bawić się w najlepsze podczas INDEPENDANCE 2010 w hali ATLAS Arena 27 listopada 2010. W imieniu organizatorów zapraszamy na największe andrzejki 2010 roku!


INDEPENDANCE


27/11/2010


ŁÓDŹ, HALA ARENA


http://www.Independance.pl


BILETY:


http://www.FamilyCard.pl
http://www.BileteriaMDT.pl
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →