News

Judge Jules przerwał seta

Judge Jules przeprasza wszystkich, którzy wpadli na imprezę z jego udziałem w Sunderland 7 listopada. „Tylko jeden jedyny raz, jakieś 15 lat temu, okoliczności zmusiły mnie do przerwania seta i opuszczenia konsolety w proteście. 7 listopada coś takiego zdarzyło się po raz drugi. Żeby rzucić światło na sprawy – mój kontrakt jest bardzo krótki i zważywszy na standardy niewymagający wiele od promotorów, to tylko dwie strony A4. Proszę tam o trzy playery Pioneer CDJ-1000, mikser Pioneer DJM800, i odsłuchy. Jeżeli chodzi o napoje wyskokowe, żadnego rock’n’rolla – proszę tylko o butelkę wódki plus napoje i trochę wody.
Przed występem w Sunderland dano mi do zrozumienia, że sprzęt jest załatwiony. Gdy jednak pojawiłem się na miejscu, promotor wziął mnie na bok i stwierdził, że mikser 800 jest zepsuty – zamiast tego stał kiepski model, który powodował, że brzmienie było okropne. Poprosiłem więc o przyniesienie 800-tki, chciałem spróbować go naprawić. Powtarzałałem moją prośbę między kolejnymi kawałkami mojego krótkiego seta i ciągle słyszałem, że właśnie ktoś mi go niesie z drugiego baru. Nie dotarł.
Chciałem jednak kontynuować, i wrócić do kwestii w poniedziałek. Jednak po pięciu kawałkach seta znalazłem schowaną, wysokiej jakości nagrywarkę mp3, która bez mojej wiedzy rejestrowała mój występ. Jest to jedna z rzeczy ostro zabroniona w moim kontrakcie, jako że w poprzednich latach wielokrotnie zdarzało się, że takie sety wypływały i były sprzedawane. Nie umiem inaczej tego ująć, jak tylko tak, że promotor zrobił sobie ze mnie wielkie jaja. Natychmiast przestałem grać i opuściłem klub.

Nie ma zwycięzców w takiej sytuacji. Klub był pełny a ja musiałem zawieść ludzi, którzy przyszli i zapłacili, żeby mnie zobaczyć. Nie miałem okazji wytłumaczyć się na miejscu, więc pewnie niektórzy myślą teraz o mnie jako o kapryśnej divie. CO miałem jednak robić? Jeżeli byłeś na tej imprezie, jeżeli poczułeś się oszukany, napisz do mnie [email protected]”. 
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →