News

Joris Voorn przez 7 godzin!

W najnowszym Mixmagu znajdziecie sporo na temat imprezy-konferencji, która już się zakończyła czyli Amsterdam Dance Event, ale nie martwcie się – Joris Voorn opowiada też o wielu innych ciekawych rzeczach.

Warto też zwrócić uwagę na Derricka Maya, który z kolei wspomina początki Detroit techno, Afrojacka i Skrillexa, którzy przekonują, że Las Vegas jest w tej chwili „nową Ibizą”. Ponadto redaktorzy i artyści wspominają DJ-a Mehdiego, który niedawno od nas przedwcześnie odszedł, jest o nowych albumach Justice i Death in Vegas, jest o Wolfgangu Gartnerze, dancehallu i pani znanej jako Maya Jane Coles, która to przygotowała płytę z miksem. Fragmentu możecie posłuchać poniżej.

Nie zabrakło materiału o 20-leciu Ministry of Sound. A skoro w jednym tekście piszemy o Voornie i MoS, nie możemy nie wspomnieć, że już w sobotę w tym londyńskim klubie Joris zaprezentuje 7-godzinnego seta! Jeżeli akurat będziecie w Londynie, warto to sprawdzić, a jeśli nie, posłuchajcie godzinnej zapowiedzi, którą specjalnie na tę okoliczność przygotował holenderski DJ i producent.

Przy okazji – który secik lepszy? Kto wygrywa dla Was – Maya czy Joris?

Polub ftb.pl na Facebooku:

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →