News

John Summit debiutuje w mau5trap swoim najnowszym remiksem „Escape” duetu Kx5

John Summit, będąc jednym z najświeższych talentów swojego segmentu muzycznego, otrzymał możliwość remiksu kawałka Escape stworzonego przez duet artystów Kaskade oraz dedmau5, którzy na stałe zapisali się swoją twórczością na kartach historii. Sprawdź!


Od długiej znajomości po wspólny alias

Kx5 jest projektem, który przez ponad dekadę był tworzony przez parę przyjaciół – Kaskade oraz deadmau5a. Sami artyści w swojej karierze regularnie ze sobą współpracowali, czy też byli dla siebie wzajemnym wsparciem, co od niespełna dekady owocuje ponadczasowymi hitami. Ich pierwszą wspólną pracą był utwór I Remember z 2008 roku, który ostatecznie doprowadził do powstania Move For Me, czyli singla, który ukazał się na I Remember LP Kaskade’a w 2014 roku. Oba utwory są obecnie uważane za pokoleniowe hymny taneczne, a artyści dzięki nim na stałe zapisali się na kartach historii EDM.

Przeczytaj także: Dom Dolla, John Summit, Flume – live sety z Coachelli 2022

Sami jako Kx5 wydali w tym roku kawałek Escape, który był odpowiedzią na oczekiwania fanów względem znajomości artystów. Spokojny klimat, hipnotyzujący wokal czy idealnie wpasowana melodia to coś, z czego dedmau5 czy Kaskade zawsze starali się wyróżniać w swojej twórczości, a wraz z tym utworem możemy dosłownie usłyszeć, jak artyści są ze sobą związani i pod jakim względem się wzajemnie rozumieją.

Escape w wizji Johna Summita

Escape w odświeżeniu Johna Summita to zderzenie stylu deep wraz z tech house’em i trzeba przyznać, że prezentuje się to naprawdę ciekawie oraz świeżo. Klimat oryginalnego kawałka został tutaj wyraźnie podkreślony, jednak w nieco innym wydaniu, które z pewnością przypadnie do gustu zarówno odbiorcom młodego artysty, jak i fanom typowo klubowych brzmień. Aby być na bieżąco z najnowszymi wydaniami wytwórni mau5trap, koniecznie zaobserwuj nas na Facebooku.

Kx5 – Escape (John Summit Remix), posłuchaj

Sprawdź także
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →