News

Jeszcze raz o sztosach 2010: Didżejka Candy

Kobiet na rynku DJ-skim w Polsce mamy stosunkowo mało, dlatego też z wielką pasją wyszukujemy największe talenty wśród nich, sprawdzając, czy przypadkiem nie byłyby chętne do współpracy z DJ teamem FTB.


Jedną z takich kobiet jest DJ-ka Candy, której top 2010 prezentujemy Wam dziś w ramach FTB-owskich podsumowań ubiegłych dwunastu miesięcy. Zapraszamy na dziesięć housowych hitów!1. Tony Marquez feat. Phylly – „In Love With The Music”


„In Love With The Music” to propozycja dla housowych wyjadaczy parkietów, z lekką melodia i przyjemnie kołyszącą linia basowa, czyli tak jak przystało na klasykę tego gatunku. Któż z nas nie jest w stanie zakochać się w tym. Oczywiście wokal obowiązkowy.


2. Alex Martello, Guby – „Better Day” feat. Danelle Harvey (Ciskoman Remix)


Pogodny i łagodny track dla każdego, kto chce mieć „Better Day”. Rozweseli wszystkich na parkiecie, choćby szarą, zimową porą…


3. Leventina – „Reborn”


Mocne, charakterystyczne, tribalowe bębny z okrzykiem radości ”Whoop” i oczywiście bardzo chwytliwa melodia wyciagną wszystkich z każdego kąta, by poruszyli nogami.


4. Jquintel, Jeziel Quintela – „You”


Duet zza oceanu okrzyknięty najlepszymi producentami house w Colorado. Remiksujacy choćby dla Davida Guetty, Adama K. czy Tiesto. Swój utwór oparli na tak dobrze znanych nam motywach jak te z utworu „Toca’s Miracle” i dlatego tak dobrze się czujemy, słysząc go. Ale nie tylko, gdyż sercem jego są gitarowe riffy, brzmiące jak w większości jakże kochanych iberyjskich housowych tracków… Ale najlepiej posłuchajcie sami!
5.  R.O.N.Y. – „Color Of love”


Kolejny utwór o miłości, opowiadający o jej barwach w najmodniejszych progresywnych brzmieniach tej dekady…


6. Cazzi Opeia – „I Belong To You”


Cóż innego może nas tak ponieść jak ponętne wyznanie „I Belong To You”? A to wszystko za sprawa uroczej Szwedki, która coraz bardziej nas zaskakuje, krążąc w klimatach electro, pop, rock. Czyż nie urocze połączenie?7. Sean Godsall & Steve Allen – „Holding On” (George Acosta Remix)


„Holding On” to pozycja obowiązkowa i kolejne połączenie znanych nam motywów z najlepszych parkietowych utworów, czyli lekkie zwiewne wokale połączone przyjemnymi melodiami. Nie sposób nie uśmiechnąć się słuchając ich…8. John Dahlback – „Atlas”


O tym, że Skandynawia rządzi na światowych parkietach może poświadczyć John Dahlback, który niejednokrotnie wprowadzał nas swoją mieszanką electro i progressive trance w pozytywny nastrój. Cóż jeszcze wymyśli, by nas zaskoczyć?


9. Mattheo pres. Nucledo – „Find My Way”


Nie mogło zabraknąć rodzimych produkcji, niczym nie odbiegających od światowych. Wspierajmy naszych producentów!
10. Baramuda, DJ Synchro – „Away”


Holenderski duet DJ-ów, producentów i remikserów. Jak większość pasjonatów, zaczynali w bardzo młodym wieku. Dziś słyszymy tego efekty w postaci wspaniale współbrzmiących ze sobą instrumentów, perki, synthow i oczywiście podnoszących na duchu wokali.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →