News

Jeszcze jeden Polak na Tomorrowland 2014!

Dwa lata temu na sławnym super festiwalu w belgijskim Boom mieliśmy tylko jednego reprezentanta, był nim Nitrous Oxide. W roku 2013 mieliśmy już trzech Polaków: na zeszłorocznym Tomorrowland zagrali Indecent Noise, Arctic Moon oraz gość, który jak się okazuje pojawi się tam drugi rok z rzędu.

Występujący jako Adam De Great to doświadczony, grający od 16 lat DJ oraz właściciel agencji artystycznej. Jest między innymi odpowiedzialny za organizację takich imprez, jak: Energy Night, Life 4 Music, Beach Party Only, wiele razy urodziny Planety FM, a ostatnio Made In Poland Festival.

Adam pochodzi z Olesna, w zeszłym roku portalowi 24Opole.pl tak mówił o swoim pojawieniu się na belgijskim festiwalu:

„To w jakimś stopniu efekt kontaktów, układów i znajomości, ale aby je wypracować, trzeba naprawdę się nagimnastykować. To jednak dopiero połowa sukcesu. Drugą połową jest właśnie doświadczenie i pozycja na rynku. Przez 3 miesiące przed oficjalnym ogłoszeniem mojego udziału byłem mocno sprawdzany przez organizatorów tego festiwalu (…). Nie znam i nie byłem na większej imprezie zarówno pod względem artystycznym, marketingowym, organizacyjnym jak i produkcyjnym”.

Po zeszłorocznym swoim występie Adam zmontował film dokumentujący to wydarzenie, poniżej znajdziecie link do tej produkcji. Tym razem również obiecuje uwiecznić swój pobyt na Tomorrowland. Mamy drugiego obok Toma Swoona Polaka na tegorocznej edycji, gratulacje!

Adam De Great pojawi się na scenie Lotto Dream Island w sobotę, 19 lipca obok takich postaci, jak: Michael Woods, Jay Hardway, Albin Myers, Bassjackers, Syn Cole, Mark Ursa, Gregori Klosman, Joey Suki, Starkillers, DBN, Andrea Olivia, HIIO, Julia Carpenter, Daddy’s Groove, Thomas Newson, Henrik B, Dave Lambert i Plastik Funk.

Adam De Great – GR8 Tomorrowland ( free promo / not official ) www.AdamDeGreat.com / www.web4pro.pl

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →