News

Jesień oficjalnie rozpoczęta za sprawą Lane8 i jego 3-godzinnego mixtape’u

Jak w porównaniu do poprzednich składanek wypada Lane 8 Fall 2022 Mixtape? Sprawdź!


Jesień już z nami, czyli czas na nowy Lane 8 Mixtape

Daniel Goldstein, znany szerzej jako Lane 8, od niespełna dekady stara się podbijać serca słuchaczy z całego świata nie tylko swoją świetną muzyką, lecz przede wszystkim podejściem do swoich odbiorców, których co chwila stara się rozpieszczać na różnorakie sposoby. Tym razem, żeby utrzymać już swego rodzaju tradycję, otrzymaliśmy od niego Fall 2022 Mixtape, która jako składanka jest idealnym wejściem w obecną już jesień.

Przeczytaj także: Catz 'n Dogz lecą w świat. Ponad 20 występów w dwa miesiące, a w tym 5 w Polsce!

Śledząc serię składanek już od jakiegoś czasu, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Lane 8 Fall 2022 Mixtape jest najciekawszą odsłoną dotychczasowych mixtape’ów, które dzięki utrzymaniu swojego formatu stają się coraz bardziej popularne wśród społeczności zgromadzonej wokół artysty.

Diplo, Monkey Safari, Solomun czy Boys Noize to tylko kilka aliasów pojawiających się na playliście, z czego aż 13 utworów zostało podpisanych jako ID bądź ID remix. Pełna playlista całego mixtape’u znajduje się w opisie filmu, jednak osobiście zamiast wybierania poszczególnych kawałków, polecam zarezerwowanie sobie wolnego wieczoru i zanurzenie się w klimacie przygotowanym przez artystę.

Lane 8 Fall 2022 Mixtape

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →