News

Jeden z najpopularniejszych basowych duetów wydaje debiutancki album. Kiedy premiera „Thrive”?

SLANDER z pierwszym w kaeirze albumem. Niektóre utwory z nowego krążka są już dostępne. Sprawdźmy, o których mowa!


SLANDER od początków 

SLANDER to amerykański duet DJ-ski składający się z Dereka Andersena i Scotta Landa z Los Angeles. Większość swojego sukcesu przypisują swojemu bliskiemu przyjacielowi Nathanielowi Batesowi, który, jak mówią sami artyści: w pojedynkę dał nam inspirację i pewność siebie, aby stać się pełnoetatowymi DJ-ami.

Oboje ukończyli szkołę muzyczną Icon Collective w Los Angeles, a od 2010 roku założyli własny projekt muzyczny, który już od początku  nosił nazwe SLANDER. Wieloletni fani zapewne pamiętają skromne początki duetu i przy okazji pierwsze kroki na scenie elektronicznej, dzięki ich nostalgicznym dźwiękom heaven trap.

Teraz w przyszłość! – SLANDER napisali w poście na Facebooku z 2014 roku po ukończeniu końcowych egzaminów na Icon. Mimo tego, że nie wiedzieli, jak dużo osiągną, to od początku dawali z siebie maksimum wysiłku, co zaowocowało wieloma wydaniami w znanych wytwórniach oraz wysokimi osiągnięciami. Aktualnie jest to jeden z najbardziej znanych duetów, który wydaje utwory z gatunków takich jak dubstepu, future house, house czy melodic dubstep. 

Artyści współpracowali także z wieloma artystami takimi jak Marauda, Subtronics, NGHTMRE, Sullivan King, Said The Sky, RIOT czy Ganja White Night, w tym nawet legendą dubstepu i właścicielem marki Lost Lands – Excision przy utworze Your Fault. Duet SLANDER zdobył popularność dzięki utworom You Dont Know Me, Suffer oraz Love Is Gone. 

Sprawdź takżeGarść informacji o głównej scenie Tomorrowland 2022 – ponad 200 głośników, 1200 lamp i…

Kultywując zaciekłą, lojalną grupę fanów, SLANDER stali się ostatecznie podporą sceny festiwalowej EDM, występując w składzie największych światowych wydarzeń typu EDC, Lost Lands, Electric Forest, Coachella UMF i wielu, wielu innych.

Wciąż pamiętamy, kiedy nasza strona na Facebooku nie miała żadnych polubień, a przejście od dosłownie zera do tego momentu było tak wyczerpującym sprawdzianem pasji, ciężkiej pracy i emocji

– mówią SLANDER o debiutanckim występie w 2015 roku w EDC Las Vegas, jednym z najlepszych na świecie festiwalu muzycznych.

Ponad 12 lat od powstania ich pseudonimu, SLANDER ujawnili swój długo oczekiwany debiutancki album studyjny Thrive, który ma ukazać się 22 września 2022 rolku. Według komunikatów prasowych album będzie zawierał ostatnie single Walk On Water z RORY i ??częstym współpracownikiem Dylanem Matthew i Halfway Down z Ashley Drake.

SLANDER & Au5 – Anywhere 

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →