News

James Hype z nowym utworem. Słuchamy 'You Give Me A Feeling’

Brytyjski DJ i producent połączył siły z najgorętszym house’owym nazwiskiem tego roku – Vintage Culture. Ich wspólne You Give Me A Feeling już rządzi na parkietach i imprezowych playlistach. Posłuchaj!


James Hype w Polsce

Na naszym portalu wspominaliśmy już o urodzinach klubu Hulakula w Warszawie, które odbyły się w miniony weekend. Jedną z zaproszonych gwiazd był właśnie James Hype – brytyjski dj i producent.
Imprezowicze, którzy byli obecni na jego drugim – zaraz po tegorocznym The Other Side Of The Sun – występie w Polsce, mieli okazję usłyszeć mieszankę najlepszych tech-housowych produkcji pomieszanych z przeróżnymi acapellami i samplami dobrze znanych hitów oraz kilka jego autorskich utworów, w tym ten najnowszy, który ukazał się w miniony piątek.

Przeczytaj również: Znamy pierwszą główną gwiazdę Sunrise Festival 2022. Kto to?

Sety Jamesa Hype’a to zestawienia wielu topowych produkcji w klimatach house. Stworzenie jednego kawałka z czterech grających w tym samym czasie utworów nie stanowi dla niego żadnego problemu. Jego ciekawe połączenia, które serwuje podczas swoich występów, można oglądać na żywo, ale też na jego oficjalnym kanale YouTube, który bardzo regularnie jest zapełniany treściami. James nie tylko jest znakomitym DJ-em, ale też dobrze radzącym sobie producentem.

Zobacz najnowszy set Jamesa Hype’a

Kolaboracja Jamesa Hype’a i Vintage Culture

Niedawno swoją premierę miał nowy utwór Jamesa wyprodukowany razem z producentem brazylijskiego pochodzenia – Vintage Culture. Obaj producenci i DJ-e mogą zaliczyć ostatni rok do jednych z najlepszych w swoich karierach. W szczególności Brazylijczyk, który nie dość, że zadebiutował na EDC Las Vegas i EDC Orlando, to jeszcze zrobił to na głównych scenach obu festiwali.

Duet serwuje nam dobry przykład utworu, który znakomicie sprawdzi się na festiwalach, jak i imprezach klubowych i domówkach. Niesamowity wokal połączony z pełnią basu bardzo dobrze wypełnia cały utwór tworząc jedną całość.

You Give Me A Feeling posłuchacie w cyfrze, a Visualizer obejrzycie na YouTube. Polecamy i zapraszamy! Śledźcie nasz portal, a będziecie na bieżąco ze wszystkimi nowościami z życia Jamesa Hype’a i Vintage Culture!

Vintage Culture, James Hype – You Give Me A Feeling, obejrzyj Visualizer

Sprawdź także

Zdjęcie: Gromysz dla The Other Side Of The Sun 2021Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →