News

James Hype w Tomorrowland Music! Posłuchaj „Crank”

James Hype zaprezentował się z nowym utworem. Produkcja ukazała się w wytwórni twórców jednego z największych festiwali świata – Tomorrowland. Sprawdź!


James Hype nie tylko na scenie, ale również w studiu

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej widowiskowych DJ-ów na świecie, którego kariera cały czas się rozpędza. I choć dużą popularność James Hype zdobył właśnie dzięki swoim umiejętnościom miksowania na żywo, pokazuje się również z dobrej strony swoją pracą w studiu. Jego karierę śledzi już dosyć spora liczba fanów, która cały czas wzrasta. Dzięki zbudowaniu swojej marki miał okazję występować na największych festiwalach świata, w tym na jednym z największych i najpopularniejszych – Tomorrowland.
W swojej dyskografii ma już kilka popularnych utworów, które możecie znać. Należą do nich m.in. Ferrari czy Disconnected. Dużą popularnością cieszą się publikowane na jego kanale vlogi, na których możemy zobaczyć, w jakich miejscach występuje oraz jego przygotowania do czasami kilkunastogodzinnych podróży. Ciekawą propozycją dla osób, które nie miały okazji zobaczyć niesamowitych umiejętności i posłuchać dobrej dawki muzyki house na żywo, były prowadzone przez Hype’a transmisje na żywo.

Przeczytaj także: DVBBS pochłonięci przez komercję. Słuchamy nowego kawałka z LUM!XEM

Mimo tak dużej liczby podróży i występów w różnych zakątkach świata James Hype znajduje czas na to, aby zasiąść w studiu i stworzyć coś nowego. Ostatnio w sieci pojawił się jego najnowszy utwór – Crank. Proste house’owe brzmienie to coś, do czego James zdążył nas już przyzwyczaić. Ciekawym faktem jest to, że produkcja wydana została w wytwórni prowadzonej przez twórców wcześniej wymienionego festiwalu Tomorrowland. Tym sposobem James Hype dołączył do grona producentów wydających w Tomorrowland Music, co z pewnością przełoży się na odtworzenia i zdobycie jeszcze większej liczby fanów. Poniżej znajduje się link do najnowszego utworu Crank. Sprawdź!

James Hype – Crank

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →