News

James Hype udostępnił nowy live set z sześcioma jeszcze niewydanymi utworami

Angielski producent James Hype jest aktualnie w swojej najwyższej formie. Po świetnym roku 2021 nie zwolnił tempa i zdaje się wydawać festiwalowe hity. Przyszły takie czasy, że tech house stał się jednym z najpopularniejszych gatunków imprezowych na świecie i w ten właśnie sposób brytyjski DJ zyskał międzynarodową sławę. Jakiś czas temu udostępnił on swój najnowszy set, w którym umieścił kilka niewydanych numerów. Sprawdźmy, jak brzmi jego nadchodząca muzyka!


Hype na Jamesa Hype’a nadal rośnie

32-letni Anglik w 2017 roku szturmem wbił się w międzynarodowe listy przebojów ze swoim utworem More than Friends. W procesie tworzenia piosenki brał udział znany piosenkarz Willy William, a sam utwór jest remakiem dzieła zespołu En Vogue pt. Don’t Let Go (Love)
Kawałek największy sukces osiągnął na Wyspach Brytyjskich oraz w Polsce, ponieważ w liście podsumowującej dany rok track ten znalazł się na 53. pozycji! Warto też wspomnieć, że singiel ten sprzedał się w liczbie ponad 600 tysięcy kopii w Wielkiej Brytanii i był to wręcz idealny start dla Jamesa.

Największą sławę Jamesowi przyniosły jego miksy, mashupy oraz remiksy. Jednym z jego najciekawszych projektów jest połączenie piosenek australijskiego DJ-a FISHERA oraz francuskiego projektu Daft Punk. Przez 4 lata Hype uzbierał na swoim kanale YouTube ponad 320 tysięcy subskrybcji oraz prawie 66 milionów wyświetleń.

Najnowszym wydaniem Anglika jest aktualnie utwór pod nazwą Ferrari, które od momentu premiery w połowie marca uzbierało już ponad trzysta tysięcy odsłon. Dlaczego tak szybko? Powiem szczerze, że utwór ten jest naprawdę uzależniający i jest to tylko kwestia czasu, gdy usłyszymy ów track w polskich klubach. Z tego właśnie względu chciałbym zaprezentować Wam najnowszy set Jamesa, w którym puścił on swoje najświeższe produkcje!

Posłuchaj ostatniego wydania Jamesa Hype’a pod nazwą Ferrari

Dziewięćdziesiąt minut z Jamesem Hypem

Najnowszy set dodany przez Jamesa Hype’a na jego oficjalny kanał YouTube to nagranie z występu w nowojorskim klubie Schimanski, w którym występowały już takie gwiazdy jak Madeon, Alan Fitzpatrick czy Mark Kinchen. 18 marca 2022 roku odbył się tam koncert angielskiego DJ-a i jak widać był to świetny pomysł, żeby nagrać stamtąd jego set.

Trwający lekko ponad półtorej godziny set zawiera prawie siedemdziesiąt piosenek, z czego prawdopodobnie aż sześć z nich to nowe, niewydane utwory Jamesa. Oprócz jego numerów pojawiły się także produkcje zespołu MEDUZA, Chrisa Lorenzo czy jego dobrego znajomego z wytwórni DJ-a R3WIREa.

Warto w tym momencie wspomnieć, że jedną z nadchodzących piosenek Hype’a jest kolejna kooperacja z producentką Titą Lau, z którą pod koniec 2021 roku wydał Disconnected. Pragnę przypomnieć, że James jest założycielem labelu STEREOHYPE i właśnie tam pojawiają się najnowsze i jak widać jedne z najlepszych tech house’owych produkcji. Nie pozostaje mi nic innego, niż zaprosić Was do przesłuchania występu Jamesa z Nowego Jorku!

Posłuchaj najnowszego setu Jamesa Hype’a nagranego w Nowym Jorku

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →