News

Inox: 'Na urodzinach FTB każdy gra same perełki’

W zeszłym roku Inox wylądował na miejscu trzecim rankingu FTB, jak będzie tym razem? Wciąż prawdopodobnie jeden z najbardziej zajętych didżejów w tym kraju – więcej niż dwie imprezy na weekend to dla niego nic nadzwyczajnego. Czas na zaproszenie od niego.Jak byś podsumował to, co zwykle dzieje się na urodzinach FTB?


Urodziny FTB to spotkanie całej społeczności portalowej z polski i nie tylko! Ludzi, którzy to tworzą i piszą , ludzi którzy to czytają i komentują oraz ludzi, o których jest pisane! Te wszystkie czynniki powodują, że magia tej imprezy jest tak wielka i udziela się klubowiczom oraz DJ-om grającym – co na długo po niej zostaje w naszej pamięci! Fenomenem jest to, że ci ludzie są tak naprawdę na co dzień wirtualni komentując newsy czy imprezy, a tu się poznają i urzeczywistniają! Często słyszałem na urodzinach FTB dyskusje przenoszone z forum do realnego świata i ten smaczek dyskusji nadaje rodzinnej atmosfery – wiemy po co i na kogo przyjechaliśmy (bo każdy z nas ma swojego faworyta Dj-a)!


Jakieś wspomnienia z poprzednich lat? Jak byś zaprosił tych wszystkich, którzy jeszcze nie są pewni, czy przyjechać? Co ich tam powinno przyciągnąć?

Dj-e są jak jedna rodzina, podczas gali nie ma barier i podziałów (szczególnie na miejsca w rankingu), są rozmowy o inspiracjach o sprzęcie, wspomnieniach z występów… a jednak gdzieś w powietrzu czuje się to napięcie – który będę? Czy już teraz mnie zawołają na seta czy jeszcze nie? Ale kiedy już pojawiamy się za konsoletą, każdy z nas stara się zagrać same perełki, które przygotował na te imprezę do tego stopnia, że nawet mówimy do siebie słyszałeś ten numer… albo teraz to wejście posłuchaj…! Dlatego właśnie warto być na tej imprezie, gdzie przez 8 godzin mamy stan EUFORII!X-Demon to klub, który dobrze znasz…

Ten klub jest jak „moja świątynia” – organizowałem tam mój cykl imprez The Best Of DJ INOX  zobaczcie filmik poniżej  a sami się przekonacie! http://vimeo.com/11537943
Gdyby w Polsce wszyscy tak podchodzili do prowadzenia i tworzenia klubu, to Ibiza by była właśnie w Polsce!


Czego się można spodziewać w twoim secie?

Tego, co zagram jeszcze nie wiem, bo czekam na paczkę z winylami…
Ale wiem na pewno, że dam z siebie wszystko i dziękuję  za wasze wsparcie – do zobaczenia w X-Demonie 11 grudnia!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →