TRANCE-ATLANTYK | Schron

Elektronika
TRANCE-ATLANTYK | Schron
Piątek, 05 kwietnia 2024
godz: 23:00

Schron

Stanisława Taczaka 10, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

W pierwszy piątek kwietnia zapraszamy na pierwszą imprezę
TRΛNCΞ-ΛTLΛNTYK w Poznaniu.
W samym sercu polskiej sceny elektronicznej, w kosmicznej stoczni narodził się nowy byt o nazwie Trance-Atlantyk, który powstał dzięki połączonym siłom dwóch doświadczonych muzycznych weteranów, będących nie tylko świadkami jej rozwoju, ale również aktywnie ją kształtujących i wspierających przez ostatnie 20 lat. Na razie ukrywają się oni pod enigmatycznymi pseudonimami Pankoff i DJ Varius Trax, a ich prawdziwa tożsamość znana jest jedynie nielicznym.
Trance-Atlantyk to nie tylko dynamiczny i eklektyczny duet DJ-ów gustujących we wszelkiego rodzaju dźwiękach typu progressive house, proto trance, ambient i breakbeat house czy też rave i tempie między 130 a 150 BPM; to również cykl imprez wspierający młode talenty oraz zaczynająca prężnie działać wytwórnia.
To label z prawdziwego zdarzenia, a więc wciąż stawiający na nośnik fizyczny w postaci płyty winylowej, ale również idący z duchem czasu i oferujący swoją muzykę w wersji cyfrowej.
LINE UP:
MAIN:
Bliss Kiss
DJ Varius Trax
Pankoff
Seliga
Słodycz (Poznań)
DÓŁ
Jazxing
Wosk Soundsystem
_______________
Info:
– Wstęp na imprezy od 21 roku życia.
– Jeśli zauważysz, że nasza osoba od photo zrobiła Ci zdjęcie wbrew Twojej woli, śmiało to zgłoś.
– Podczas eventu możesz wyjść z budynku klubu i wrócić JEDEN RAZ. Za drugim razem będzie wymagana ponowna opłata za wejście.
_______________
Rules:
SZACUNEK – Bądźmy świadomi gdzie kończy się nasza przestrzeń, a zaczyna przestrzeń drugiej osoby.
GRANICE – Szanujmy emocjonalne i fizyczne granice pozostałych uczestników
ZGODA – Pytaj zanim dotkniesz
ODPOWIEDZIALNOŚĆ – Bądźmy odpowiedzialni za swoje działania. Miejmy świadomość, że nasze działania maja wpływ na innych.
UPRZEDZENIA – Nie zakładajmy czyjejś tożsamości płciowej, preferencji seksualnych, statusu ekonomicznego czy stanu zdrowia.
POUFNOŚĆ – nie róbmy zdjęć na parkiecie, dbajmy o prywatność uczestników imprezy.
REAKCJA – Sprzeciwiajmy się opresji. Widzisz naruszenie naszych zasad? Reaguj, zgłoś sytuację obsłudze baru. Oni będą wiedzieć co z tym zrobić.