News

Ibiza Club Gwiździny świętuje 16. urodziny. W line-upie ponad 20 DJ-ów!

Już niedługo 16. urodziny klubu Ibiza w Gwiździnach! Kto wystąpi na specjalnej urodzinowej imprezie? Sprawdź! 


Kolejne urodziny to kolejna okazja do świętowania

To już szesnaście lat od otwarcia klubu Ibiza w Gwiździnach! Nadchodzące urodziny mogą oznaczać tylko jedno  imprezę urodzinową! Jak na taką okazję przystało, klub szykuje coś naprawdę wyjątkowego. W Gwiździnach odbędzie się specjalny Summer Event, który będzie urodzinową imprezą klubu. Z pewnością okaże się to jednym z największych wydarzeń w okolicy tego lata! Organizatorzy zapowiadają masę atrakcji, ale najważniejszą z nich jest line-up, który wygląda potężnie!
Impreza została zaplanowana na dwa dni – 15 i 16 lipca. Zapowiedziane zostały aż 4 sceny, na których każdy znajdzie odpowiednią muzykę dla siebie. Na zewnątrz specjalnie przygotowana zostanie scena letnia, na której będzie można zobaczyć występy czołówki polskiej sceny klubowej. Potężne nagłośnienie i wyjątkowe oświetlenie zapewnią wam zabawę, dzięki której poczujecie się jak na dużym festiwalu. Reszta scen i sal klubowych również zostanie obsadzona dużymi aliasami.  

Na urodzinach klubu Ibiza Gwiździny wystąpią m.in. DJ Killer, MATSON, Julas, DJ Salis, DJ Yourant, a specjalną scenę HIP-HOP reprezentować będą Kubańczyk, Alberto i Diho! Na to wyjątkowe wydarzenie udostępnione zostały bilety online, które można zakupić poprzez serwis Biletomat.pl. Ważna informacja! Posiadając bilet na pierwszy dzień imprezy, upoważnia on do wejścia również w sobotę! Dodatkowo każda osoba posiadająca bilety będzie mogła skorzystać z atrakcji, jaką jest skok na bungee, i to zupełnie za darmo! Nie może was tam zabraknąć!

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →