Eventpromo

[I i III wtorek m-ca 21:00] Niklas Venn pres. Tectonic Movements

Moda na własne audycje radiowe trwa w najlepsze. Patrząc na markę jaką zbudował Armin van Buuren z A State Of Trance trudno się temu dziwić i należy sądzić, że jest to właściwe narzędzie do kreacji swojego muzycznego image.

Polscy artyści coraz lepiej to rozumieją i dbają coraz aktywniej o tę stronę własnego wizerunku. Wystarczy wymienić takie audycje jak nie istniejąca już Kolorowanka i jej zastępczyni, czyli International Language Fafaqa, We love trance, którą stworzył Next Dj czy Surrounded od Matta Bukovskiego.

Chciałbym zwrócić Waszą uwagę na bardziej undergroundową stronę radiowych podcastów z których to nawet najbardziej wybredni słuchacze mogą wyłowić coś dla siebie.
Jednym z takich pomysłów na coś bardziej niszowego zaskoczył niedawno Niklas Venn, znany przez większość z współpracy z SoundTrade Agency i występów na jednym z najlepszych polskich eventów – Electrocity.

Kto w ostatnich latach dotrwał do świtu na scenie „Run to the sun” zapewne kojarzy tech i hard trancowe klimaty które były przez niego serwowane. Jednakże czy może być inaczej skoro jego wielką inspiracją pozostaje legenda – Kai Tracid.

Tectonic Movements to jednak nie kolejna housowa czy też trancowa audycja. To odskocznia od słodkich melodii, progresywnych brzmień i tego wszystkiego co mamy na co dzień. To solidna dawka głębokiego techno po którą możemy sięgać w każdy pierwszy i trzeci wtorek miesiąca. Audycja dostępna na falach Radio TP, kanał HybridGATE od godziny 21:00.

Linki do kanału Hybridgate:

  • http://radiotp.pl:8052/listen.pls (dla Winamp)
  • http://radiotp.pl:8052/listen.asx (dla Windows Media Player)
  • http://radiotp.pl:8052/listen.ram (dla Real Player)
  • http://www.radiotp.pl/play/4 (aby odsłuchać w przeglądarce)

Linki do profilów:

  • http://www.facebook.com/niklasvenn (Oficjalny profil)
  • http://www.niklasvenn.dj.ftb.pl (DJ profil rankingu ftb)
  • http://www.facebook.com/niklasvenn/app_166863400042703 (wszystkie sety)
  • http://www.facebook.com/niklasvenn/app_205521576149308 (wszystkie filmy)
  • http://www.niklasvenn.wordpress.com (wszystkie epizody Tectonic Movements)

Autorem tekstu jest Marcin Bojarski – tekst został zapożyczony za jego zgodą z 4clubbers.pl.


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →