News

Holenderskie potęgi festiwalowe ID&T i Apenkooi Group zostały partnerami

Holandia oprócz zasobnego składu artystów wyróżnia się na tle innych krajów przede wszystkim swoimi niezwykłymi wydarzeniami i festiwalami muzyki elektronicznej. Dwóch gigantów tego rynku podjęło właśnie współpracę, aby dostarczyć uczestnikom poziom i skalę wydarzeń, jakiej do tej pory nie widział nikt. Sprawdź!


Holandia w świecie branży festiwalowej

Holandia, będąc kuźnią talentów muzyki elektronicznej, oprócz artystów pochwalić się może również organizacją najlepszych wydarzeń związanych z EDM w Europie. Wszystko to za sprawą dwóch kolektywów, ID&T oraz Apenkooi Group, które teraz nawiązały stałą współpracę, aby móc dostarczać wydarzenia o skali, jakiej do tej pory nikt nie widział.

Przeczytaj także: Adam de Great o występie na Main Stage Ultra Europe: „Jakaś minicząstka Ultra to również ja” [wywiad]

Największe na świecie festiwale muzyki elektronicznej, takie jak Defqon.1 Weekend Festival, Mysteryland, Awakenings, Sensation, Decibel Outdoor, Thunderdome, Qlimax, Welcome to the Future, Amsterdam Open AirMilkshake, DGTL, STRAF_WERK, Pleinvrees, By the Creek, Valhalla, Elrow Amsterdam i The Gardens of Babylon są nieodłącznymi częściami tych dwóch marek, które przez ponad trzy dekady pracy zaowocowały sprawną maszyną wykonawczą, uznawaną na całym świecie za lidera i jakość w logistyce oraz show.
Apenkooi Events jest znane z organizacji wydarzeń z silnym naciskiem na muzykę, kreatywność i zrównoważony rozwój. Sama współpraca firm będzie skupiona głównie na strategicznym rozwoju Apenkooi, gdzie poszerzając perspektywy swojego działania, kolektyw będzie miał szansę wybić się nieco bardziej poza rynek holenderski. Od 2015 roku Apenkooi jest głównym organizatorem wydarzeń m.in. w Barcelonie, Sao Paulo i Tel Avivie, wymieniając tylko kilka. Czego będziemy się mogli spodziewać po współpracy dwóch holenderskich gigantów branży festiwalowej? Aby być na bieżąco z najnowszymi newsami ze świata festiwali, koniecznie zaobserwuj nas na Facebooku.

Zobacz oficjalne aftermovie z DGTL Festival 2018

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →