News

Hardwell odpowiedział na pytania fanów. Oto najciekawsze momenty jego Q&A

Poznaliśmy plany na przyszłość i kilka ciekawostek o Hardwellu. Przygotowaliśmy dla Was zbiór najciekawszych informacji po ostatnim Q&A. Sprawdź! 


Hardwell i jego Q&A już za nami. Czego się dowiedzieliśmy?

Pytania i Odpowiedzi” to jedna z najciekawszych serii dla fanów nie tylko producentów muzycznych, ale też innych reprezentantów czy to np. przemysłu filmowego, czy sportowców. Ostatnio na portalu Reddit Hardwell postanowił odpowiedzieć na pytania nurtujące jego grupę odbiorców. Nadesłane pytania z pewnością mocno zadziwiły samego adresata, ponieważ było ich mnóstwo. Przed przerwą w karierze muzycznej Hardwell miał naprawdę bardzo dobry kontakt ze swoimi fanami, a po powrocie możemy zauważyć chęć jego ponownego odnowienia.
Pytania były różnorakie, począwszy od zdrowia psychicznego po teraźniejsze produkcje Hardwella czy też radzenie sobie w czasie minionej pandemii. Wiadomo było, że fani będą chcieli dowiedzieć się jak najwięcej o nadchodzącym albumie, który nazywać się będzie Rebels Never Die. Otrzymaliśmy informację, że wersja deluxe albumu zawierać będzie nowe utwory i remiksy, co może naprawdę cieszyć. Jeden z fanów zapytał go o ulubiony utwór z jego albumu, na co Hardwell odpowiedział: Mind Control
Wielu dopytywało o współpracę z Martinem Garrixem, która roboczo nazywała się Musicbox. Pierwszy raz utwór zaprezentowany został przez samego Hardwella podczas występu na Tomorrowland w roku 2014, ale do dzisiaj nie został oficjalnie wydany. Hardwell odpowiedział na to pytanie, mówiąc, że zarówno on, jak i Martin uważają ten utwór za przestarzały. Nie mają zamiaru go wydawać, ale zapowiada, że chciałby stworzyć coś świeżego i nowego razem z Martinem. Czekamy!

Podczas występów Hardwella na jego trasie koncertowej możemy usłyszeć wiele niewydanych utworów, które bardzo spodobały się fanom. Dostaliśmy informację, że utwory ujrzą światło dzienne tuż po wydaniu nowego albumu. Zapytany o określenie gatunku muzycznego, w którym teraz się odnajduje, odpowiedział, że według niego bigroom techno będzie dobrą nazwą i przy niej chce na razie zostać. Dobrą informacją dla fanów Hardwella jest też to, że już niedługo poznamy więcej dat jego występów zarówno jeszcze w tym roku, jak i w następnym! Przypominam, że występ w Polsce zaplanowano na 12 listopada w Łodzi!
Podczas sesji pytań i odpowiedzi przewijało się dużo zapytań o współprace z innymi producentami. Hardwell wspomniał o skończonym utworze z Sub Zero Project, rozmowie z W&W o nowej współpracy i o chęci stworzenia czegoś razem ze Swedish House Mafią. Nie planuje nowej audycji radiowej i Hardwell On Air niestety na razie nie powróci. I jeszcze jedna odpowiedź na pytanie, które dzieli społeczeństwo na dwie grupy. Hardwell został zapytany o ananasa na pizzy, na co odpowiedział, że na pizzy może znaleźć się wszystko z wyjątkiem ananasa!
W podziękowaniu za pytania i tak miły odbiór jego osoby Hardwell udostępnił rework do jego utworu Spaceman, który skradł serce wielu fanom po występie na Ultra Music Festival 2022! Możecie go znaleźć do pobrania za darmo na nowo utworzonym serwerze Hardwella na Discordzie. Sprawdzajcie!

Hardwell i jego występ na Ultra Music Festival 2022

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →