News

Hardwell na Tomorrowland 2022. Producent udostępnił pełne video ze swojego występu

Hardwell udostępnił pełne nagranie swojego występu na Tomorrowland. Jak wygląda show promujące album Rebels Never Die? Posłuchajmy, jak Hardwell radzi sobie na scenie po paromiesięcznej przerwie.


Hardwell podbija świat trasą koncertową

Hardwell, a właściwie Robbert van de Corput, to holenderski producent muzyki elektronicznej oraz DJ. Szczególnie znany jest z gatunków takich jak bigroom house, electro house i dutch house. We wrześniu 2018 roku ogłosił przerwę od koncertowania, aby móc odpocząć oraz w pełni skoncentrować się na produkcji muzyki… i tak właśnie powstał album Rebels Never Die, który został wydany w jego własnej wytwórni o nazwie Revealed. 

28 marca tego roku Hardwell zagrał podczas Ultra Music Festival, który był pierwszym przystankiem w jrgo nowej trasie promującej album Rebels Never Die. Na Ultra Music Festival wystąpił dla 150 tysięcy ludzi, jednocześnie ogłaszając powrót w kompletnie nowej odsłonie. Na liście trasy znalazła się również Polska, którą odwiedzi 12 listopada w Łodzi, oraz Belgia, w której zagrał na jednym z największych festiwali muzycznych – Tomorrowland. Razem z pełnym nagraniem występu Hardwell udostępnił także oficjalną tracklistę.


Mimo że trasa ma na celu promowanie nowego albumu Hardwell nie zapomniał o swoich największych hitach takich, jak Spaceman czy Apollo, od których tak naprawdę zaczęła się jego kariera. Cały godzinny występ Robberta zawiera aż 25 utworów z każdego okresu jego twórczości, parę niewydanych jeszcze singli, a także najnowszą produkcję – LASER. 

Styl Rebels Never Die nie pokrywa się ze wcześniejszymi produkcjami Hardwella, co pokazuje chęć poszukiwań artysty, a także umiejętności, jakie nabył przez wieloletnie doświadczenia na scenie czy w studiu. Jak widać, przerwa, jaką zaplanował artysta, przyniosła nieoczekiwane przez fanów efekty, które możemy zobaczyć poniżej! Jak oceniacie nowa odsłonę Hardwella? Posłuchajcie jego występu z Tomorrowland 2022!

Hardwell na Tomorrowland 2022 

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →