News

Habstrakt dołącza do line-upu jednego z polskich festiwali. Gratka dla fanów bass house’u

Wraz z rosnącym zainteresowaniem wokół muzyki EDM polska mapa festiwalowa rozszerza się o kolejne godne pozazdroszczenia wydarzenia. Organizatorzy Goldhill Festival ogłosili właśnie kolejną gwiazdę line-upu, która przeniesie uczestników wydarzenia do świata bass house’u! Sprawdź!


Złota Góra kaszubską stolicą EDM

„Razem z nami tej nocy o magiczny i niepowtarzalny klimat zadbają światowej klasy artyści muzycznej sceny EDM”. Tak wydarzenie zapowiadali sami organizatorzy. Do tej pory scenę amfiteatru Złotą Górę odwiedzili m.in. Blinders, Matroda, Matt Nash czy LOUD ABOVT US, lecz tegoroczna edycja będzie z pewnością znacznikiem, który znajdzie się na mapie obowiązkowych punktów festiwalowych naszego kraju.

Przeczytaj także: Skytech, DJ Kuba & Neitan, I.GOT.U, Bounce Inc, ak9, Sikdope – najpopularniejsze numery polskich producentów. Część 1

Działający od 2017 pomysł festiwalu w regionie kartuskim zaczął się dość niepozornie, jednak od samego początku zarówno organizatorzy, jak i lokalne władze były bardzo przychylne temu pomysłowi, dzięki czemu mapa festiwalowa Polski nie będzie się ograniczała wyłącznie do kilku punktów. Wraz z połową tygodnia otrzymaliśmy ogłoszenie kolejnego artysty, który przez wielu jest nazywany królem bass house’u.

„Show Me Your House”, Habstrakt wystąpi w Polsce!

Habstrakt to francuski DJ oraz producent znany na tyle, że słysząc nazwę gatunku bass house, jednym z pierwszych skojarzeń powinien być właśnie on. Na swoim koncie posiada liczne współprace z największymi artystami muzyki basowej, takimi jak Eptic, Barely Alive, MUST DIE!, Skrillex, Megalodon, Tchami, a jego utwory wielokrotnie były wspierane na największych scenach festiwali na świecie. 
Już 6 sierpnia będziemy mieli okazję zobaczyć jego pierwszy występ w naszym kraju podczas Goldhill Festival wprost ze Złotej Góry! Oprócz Habstrakta w line-upie wydarzenia znajdują się regularni bywalcy wytwórni STMPD Records, Curbi oraz Zonderling, a samo wydarzenie po tegorocznej edycji z pewnością przejdzie do historii. Bilety w cenie 100 zł możecie zgarnąć na stronie Biletomat.pl.

Sprawdź także


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →