News
gorgon city

Gorgon City z kolejnym singlem „Lost And Found” – posłuchaj

Brytyjski duet Gorgon City ucieszył swoich fanów, zapowiadając swój piąty album SALVATION, który ukaże się już za kilka tygodni. W sieci pojawił się świeży singiel promujący wydawnictwo - Lost And Found, który umili Wam najbliższe letnie dni oraz wieczory.

Chill i utopia

Popyt na Gorgon City wciąż rośnie – znaki rozpoznawcze grypy, czyli ciężki bas i melodyjny wokalny styl muzyki house przemawia zarówno do tłumów na największych festiwalach muzycznych, jak i do kręgów bardziej undergroundowych, wyprzedając w tym roku miejsca w kultowych miejscach, takich jak londyński Printworks, bądź Red Rocks Amphitheatre w amerykańskim stanie Kolorado. To dobry moment na nową muzykę, także wesoły tandem Kye’a Julesa Gibbona i Matta Robsown-Scotta ma dla swoich słuchaczy świeże brzmienia. Jak możemy się dowiedzieć od samych zainteresowanych nadchodzący longplay SALVATION powstawał przez dość długi okres:

Dwa lata tworzenia – jesteśmy bardzo dumni mogąc ogłosić, że nasz nowy album SALVATION ukaże się 21 lipca!! Nasze nowe dzieło powstałe we współpracy z DRAMA jest już dostępnaena wszystkich platformach, aby dać wam przedsmak – napisał duet na swoim Facebooku

Opublikowany wczoraj singiel Lost And Found jest drugim kawałkiem, który znajdzie się na SALVATION, po bardzo dobrze przyjętym Voodoo. Nowy track to spotkanie Gorgon City z chicagowskim duetem – DRAMA. Po hitach Nobody oraz You’ve Done Enough to kolejna współpraca projektu Na’el Shehade i Via Rosa mieszającego R&B, hip hop, jazz i delikatną elektronikę z czołowymi artystami sceny klubowej. Utwór z pewnością znajdzie zastosowanie zarówno podczas wakacyjnego odpoczynku jak i na klubowych parkietach – zapowiada się lato Gorgon City!

Gorgon City – Lost and Found
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →