News

Głosowanie na najlepszego DJ-a roku rozpoczęte! Sprawdź, jak oddać głos w DJ Mag TOP 100 DJs 2022

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych plebiscytów w świecie muzyki elektronicznej, DJ Mag Top 100 DJs, ponownie rozpoczął głosowanie na rzecz wybrania najlepszej setki DJ-ów. Sprawdź, w jaki sposób możesz oddać swój głos!


DJ Mag szanowaną marką na całym świecie

DJ Mag jest jedną z najbardziej lubianych marek muzyki elektronicznej.

To, co zaczęło się w 1991 roku jako papierowy magazyn odzwierciedlający rodzącą się w Wielkiej Brytanii scenę muzyki elektronicznej, jest obecnie globalną marką multimedialną z zasobami obejmującymi media, strony internetowe, wideo i wydarzenia z miesięcznym zasięgiem 76 milionów odbiorców.

Przeczytaj także: Za chwilę startuje Tomorrowland 2022. Przypominamy 5 najlepszych aftermovie z poprzednich edycji

Magazyn DJ Mag jest co miesiąc tłumaczony na dziesięć języków i rekordową liczbę 17 razy otrzymał nagrodę Best Music Magazine w konkursie International Dance Music Awards.

Jako właściciel wpływowego plebiscytu Top 100 DJ-ów i Top 100 klubów, DJ Mag jest czytany i szanowany na całym świecie. W zeszłym roku w plebiscytach dotyczących setki najlepszych  DJ-ów zagłosowało niespełna półtora miliona osób. Teraz możesz do nich dołączyć i ty. Sprawdź, w jaki sposób oddać swój głos!

W jaki sposób możesz dołączyć do głosowania?

Do całego plebiscytu zachęca bardzo prosty mechanizm głosowania. Aby oddać swój głos, wystarczy jedynie się zalogować na tej stronie, a następnie wpisać pięciu kandydatów, którzy naszym zdaniem zasługują na znalezienie się w setce najlepszych DJ-ów na świecie. Co do artystów, głosowanie jest całkowicie otwarte i nie ma znaczenia, czy dany DJ ma 5 obserwujących, czy 50 tysięcy. 
Po zakończeniu głosowania wyniki obu plebiscytów zostaną ogłoszone pod koniec października. Jak myślicie, kto w tym roku zgarnie tytuł najlepszego DJ-a na świecie, a kto tym razem nie znajdzie się w setce wybranej przez społeczność? Aby nie przegapić najnowszych newsów ze świata EDM, koniecznie zaobserwuj nas na Facebooku.

Zobacz występ Armina van Buurena na gali DJ Mag Top 100 DJs Awards 2021

Sprawdź także


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →