News

Gabriel & Dresden zapowiadają nowy album!

Swego czasu byli prawdziwymi mistrzami remiksowania (Andain, The Killers i wielu innych), potrafili też stworzyć kilka niezapomnianych perełek, które przeszły do historii muzyki tanecznej będącej gdzieś pomiędzy trance’em, progressive a house’em (jak chociażby kultowe „Tracking Treasure Down”). 

Po swojej reaktywacji nie udało im się jeszcze wzbudzić sensacji i obudzić uczuć, które kiedyś generowali – czy to kwestia ich formy czy innych czasów, w których ich specyficzne podejście do tworzenia i miksowania nie jest już w stanie zdobyć tylu zwolenników? Najnowszy numer „Tomorrow Comes” w wielu względach przypomina ich starsze produkcje – znów nie ma mowy o nudzie, skupianiu się na ciągle jednym brzmieniu czy jednym motywie. 


Kawałek zapowiadający ich nowy album (który ma się ukazać na przełomie 2013 i 2014) długo i niepozornie się rozwija, ale od momentu pojawienia się breakdownu zaczyna rozwijać skrzydła i dawać coraz więcej radości – lubimy te momenty, kiedy zaczynamy odczuwać, że mamy do czynienia z muzyką opowiadającą jakąś historię, a nie zrobioną na łatwiznę bez pomysłu i emocji. Jeżeli pomysłów wystarczy na cały album, to już zaczynamy niecierpliwie na niego czekać. Wam też się podoba „Tomorrow Comes”? 

Gabriel & Dresden feat. Neil Ormandy – Tomorrow Comes (Original Mix)


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →