News

Gabriel & Dresden za darmo

Okazja jest tutaj nieważna, choć przyznacie, że śmieszna. Kto by się kiedyś spodziewał, że cokolwiek dziać się będzie z powodu tego, że „od teraz dokładnie 8 tysięcy osób śledzi nasze poczynania na Twitterze”.

Jak wiadomo duet Gabriel & Dresden od zawsze znany był z tego, że w swoje sety wplatał sporo niespodzianek będących editami, bootlegami, eksluzywnymi remiksami czy mash-upami. Po swojej niedawnej reaktywacji robią to jeszcze częściej. Wyróżniają się z tłumu didżejów nie tylko samym faktem sięgania po takie rzeczy –  dziś to już żadna rzadkość – ale samymi zestawieniami, wśród których królują takie, których nikt nigdy by się nie spodziewał.

Wystarczy rzucić okiem na nazwy dwóch z tych, które z wyżej wymienionej okazji postanowili właśnie udostępnić za darmo do ściągnięcia: Kings of Leon i Axwell, The Beatles z Dada Life… Darmowych bootlegów jest sześć, każdy z nich jest ciekawy, polecamy więc tę paczkę bardzo mocno. Poniżej link do sounclouda, czekamy na opinie – który bootleg najciekawszy?


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →