Recenzje

Gabriel & Dresden: pierwszy track po 4 latach!

Mieli już nie wracać, teraz możemy się raz jeszcze zastanowić czy dobrze się stało, że wrócili. Od razu zaznaczamy, że naszym zdaniem tak –  słabość i sympatia do ich starszych produkcji i remiksów jest tak wielka, że dostają duży kredyt zaufania.

Nie wszystkim się podobają ich ostatnie sety, ale i tak trzeba im oddać, że wyróżniają się w świecie, a to zawsze była ich największa wartość. Czy nowe nagranie również można zaliczyć do tych z gatunku „wyróżniających się”? I co najważniejsze – czy poza wyróżnianiem się, jest jeszcze dobre? Tu pewnie zdania będą podzielone.

Z jednej strony panowie pamiętali o ważnym aspekcie – jak często w przeszłości ich nowy kawałek złożony jest z wielu motywów i nie jest ograniczony stylistycznie do jednego gatunku. Dużo w nim wobblowatego electro-house’u, co zapewne jest udziałem dubstepowej ekipy z Waszyngtonu – Secret Panda Society. No cóż, mogło być gorzej, ale mogło też być lepiej. Zaskoczeni? Zadowoleni? Jak Wam się podoba nowe brzmienie Gabriel & Dresden?

Gabriel & Dresden vs Secret Panda Society – No Reservations (Original Mix)

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →