News

FTB Set Tygodnia: Gudowski

Gudowski to człowiek bardzo zapracowany – szef jednego z najlepszych polskich labeli (darmowe Phatt Sounds), producent i remikser, promotor i organizator imprez (również z udziałem zagranicznych gwiazd m.in. Moshica), poza tym DJ i twórca podcasta „Darkside Chronicles”, którego jubileuszową, dwudziestą cześć, postanowiliśmy obwołać setem tygodnia.

Zanim posłuchacie seta, zajrzyjcie chociaż raz na stronę www.phatt.pl i sprawdźcie najnowsze i nie tylko wydawnictwa Phatt Sounds – w ostatnim czasie ukazała się druga w historii labelu kompilacja pełna polskich perełek, z gościnnym udziałem Moshica i Kintara, swoją premierę miał również debiutancki album młodej kobiety tworzącej muzykę chill outową – Camoufii. Polecamy.

A co w secie? Jeżeli kojarzycie twórczość Phatt Sounds i samego Gudowskiego (wydał sporo singli i album), to zaskoczenia nie będzie. Dominują progresywne struktury muzyczne, klimatyczne, długo rozwijające się kawałki ocierające się zarówno o typowy progressive house, jak i tech-house, deep-house, prog trance czy tribal progressive z orientalnymi elementami.

Dodajmy, że set nagrywany na żywo, nie należy do abletonowych, przesadnie idealnych technicznie, ale jest w nim pędząca natura, żywioł i przede wszystkim dużo muzyki, której próżno szukać w czołówce Beatportu. Dodatkową atrakcją są polskie produkcje, w tym m.in. remiks Kosika dla KD3, Sonic Abuse czy remiks CJ Arta.    

Oto cała tracklista:

01. Enormous Dee – Connected (Chriz Mozio Trippy Mix) [Movement]
02. KD3 – Dark Passanger (Jakub Rene Kosik Remix) [Sentence]
03. Kintar – Byblos (Massive Mix) [Mistique]
04. Domased Electronica feat. Venes – Dark & Light (Hypnotic Duo Remix) [Mistique]
05. Ivan Nikusev & Wav-E – Strings Of Life (CJ Art pres. Sagittarius A Remix) [Mistique]
06. Max Cavalerra – Rollin (Original Mix) [Virtualizm]
07. Bassfort – Dixtrit (Jimpster Remix) [Freerange]
08. Sonic Abuse & Andre Detoxx – Be Somebody [Acuna Boyz]
09. Celeda – The Underground (D-Untiy Remix) [Vendetta]
10. Elon – Fxck Cuba (Ahmet Sisman Remix) [Dumb Unit]
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →