News

FTB set tygodnia: Double U & SS

Zgodnie z obietnicami, nadszedł kolejny piątek, a wraz z nim kolejny set tygodnia! Tym razem mamy dla Was propozycję od znanego i lubianego duetu z Bydgoszczy, Double U & SS!

Połączenie świeżej krwi z doświadczeniem weterana zaowocowało kilkoma świetnymi produkcjami i sukcesami na polskiej scenie klubowej. Arena światowa dopiero otwiera się przed tym duetem, a pierwszym ważnym krokiem niewątpliwie stać się może set zatytułowany „Space Invaders”, który zaledwie kilka dni temu zagwarantował im miejsce w finałach jednego z serii konkursów Let’s Mix, tym razem umożliwiającego im występ w legendarnym klubie Space na Ibizie.

Trzymając za nich kciuki, polecamy Wam konkursowy set. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana brzmień tech housowych, zarówno w odmianie mocniejszej, jak i tej bardziej funkująco-skocznej. W trakcie niecałych 45 minut miksu przewijają się m.in. dwa kawałki spod ręki Double U & SS – ich remiks dla „Bring Back The Cow”, Okaina oraz rozpoczynający się w połowie trzydziestej czwartej minuty,  najnowszy, autorski „Finest Of The World”. Najlepsi ze świata? Odsłuchajcie sami i sprawdźcie,  są na dobrej drodze! Polecamy, link w załączniku!

  1. Donnacha Costello — Leaving Berlin (Original Mix)
  2. Sis — Break Down (Original Mix)
  3. Vick Echo — Strange Things (Original Mix)
  4. Sascha Braemer — Club Foot (Original Mix)
  5. Deepchild — Stripjoint Mathematics (Worthys Back Room Remix)
  6. Pepo — My Way (Original Mix)
  7. Okain — Bring Back The Cow (Double U & SS Edit)
  8. Double U & SS — Finest Of The World (Let’s Mix Edit)
  9. Peter Horrevorst — Escapade (Original Mix)Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →