News

Fred again.. zagrał 3-godzinny set ze Swedish House Mafią i nie tylko! [WIDEO]

Przez wielu uznawany za najnowszą gwiazdę w świecie muzyki elektronicznej. 29-letni Brytyjczyk od jakiegoś czasu szturmem wziął EDM-owy przemysł i tym samym stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci tego gatunku w Europie i nie tylko. Po znakomitym występie w Boiler Room przyszedł czas na kolejny przełom w jego karierze. 


FRED AGAIN AND AGAIN AND AGAIN

Mówiąc szczerze, jestem przekonany, że w przeciągu roku b pojawiać się będzie w obecności największych gwiazd nie tylko muzyki elektronicznej, ale całego przemysłu. Potwierdził to występ Gibsona w legendarnym Boiler Room, gdzie zagrał set napakowany niewydanymi produkcjami. Jak się później okazało większość z nich to nadchodzący numery z gwiazdami pokroju 070 Shake czy samego Skrillexa, z którym stworzył aż cztery kawałki. Jest to prawdziwa gratka dla fanów Freda, jak i Sonny’ego. Brytyjski producent tworzy ze swojego własnego aliasu markę, bo jako twórca przebojów jest już doświadczony.

W swojej karierze stworzył masę utworów dla gwiazd muzyki z całego świata. Jego klientami byli np. Ellie Goulding, Shawn Mendes czy Ed Sheeran, z którym stworzył większość hitów, a mianowicie najnowsze Bad Habits, Shivers czy Overpass Graffiti. Jestem święcie przekonany, że dzięki swoim wcześniejszym projektom narobił sobie tak wpływowych kontaktów, że jego obecność w topce artystów na świecie jest tylko formalnością. Ze zniecierpliwieniem czekam na wszystkie jego ID, bo tak właśnie wygląda przyszłość muzyki house!

Wcześniej wspomniałem o jego występie w Boiler Room. Był to oczywiście debiutancki koncert, bo Fred again.. dopiero od jakiegoś czasu przebił się ze swoim aliasem w te wyższe sfery. Obstawiam jednak, że tym jednym setem na zawsze zapisze się w historii serii tych międzynarodowych imprez. W przeszłości pojawiali się tam np. The Blessed Madonna, duet Disclosure czy Booka Shade. Prawdziwie doborowe towarzystwo, a w ostatnim czasie Gibson zagrał naprawdę ciekawy set b2b.

Posłuchaj jednego z nadchodzących utworów Freda i Sonny’ego!

Fred again.. spełnia swoje marzenia

H0L0 to dość mały klub w nowojorskiej dzielnicy Queens. Właśnie tam ostatnio pojawiły się prawdziwe gwiazdy muzyki house i nie tylko. Oprócz Freda pojawili się tam Axel, Sebastian i Steve ze Swedish House Mafii, Four Tet i DJ-ka o pseudonimie QRTR. Lokal ten prawdopodobnie nigdy nie miał takich renomowanych gości, bo powiedzmy sobie szczerze. Wyżej wymienieni artyści to prawdziwa topka, jeśli chodzi o pracę w swoich gatunkach.

Podczas trwającego trzy godziny set w klubie H0L0 Fredowi i reszcie udało się zagrać ponad czterdzieści piosenek, a w tym ponad dziesięć niewydanych. Warto wspomnieć, że koncert ten został przedstawiony z okazji wydania przez Brytyjczyka i szwedzki zespół wspólnego utworu pt. Turn On The Lights again.., gdzie gościnnie pojawiła się legenda amerykańskiego rapu – Future.

To jednak nie koniec niespodzianek. Od pewnego czasu Fred again.. promuje na swoich socialmediach jeszcze jeden utwór ze Swedish House Mafią, który ma nosić nazwę Not Alone. W tym secie niestety go nie zagrał, ale na YouTube i w secie z Boiler Room można tej kompozycji posłuchać, a tymczasem zostawiam Was z trzy godzinnym setem z H0L0!

Posłuchaj setu b2b z udziałem Freda again.., Swedish House Mafii, Four Tet i QRTR

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →