News

Flume udostępnił po 5 latach pełną wersję „Greenpeace”

Flume przygotował dla swoich fanów niezłą niespodziankę. W sieci pojawiła się pełna wersja utworu, na który musieliśmy czekać pięć lat. Sprawdź! 


Fani czekali na pełną wersję od 2017 roku

Australijski producent, który ze swoim projektem Flume wystartował w 2011 roku, jest bardzo rozpoznawalnym graczem na scenie muzyki elektronicznej. Przez lata produkowania muzyki pokazał nam, jak bardzo lubi mieszać ze sobą jej różne rodzaje, tworząc przy tym bardzo ciekawe brzmienia. Chociaż największą popularność zdobył, tworząc utwory, które możemy porównać do radiowych, to nie brakuje u niego brzmienia odchodzącego od pospolitych schematów muzycznych.
Na koncie ma wiele solowych utworów, ale również wiele współprac z równie popularnymi artystami. Jednymi z najpopularniejszych są na pewno Drop the Game czy Never Be Like You. Ciekawostką jest fakt, że Flume i Chris Emerson wspólnie tworzą bardzo popularny duet producencki. What So Not stworzyli przecież utwór Jaguar, który zdobył ogromną popularność wśród fanów muzyki elektronicznej. W swoich setach grał go m.in. Skrillex

Ostatnio na swoim AMA producent zaprezentował pełną wersję utworu, którego kawałek można było usłyszeć już w roku 2017. Utwór był częścią współpracy z Greenpeace Australia Pacific. Mimo zaprezentowania tylko 90 sekund zapadł on wielu fanom producenta na długo w pamięci. Jeden z fanów Flume’a podczas wspomnianego AMA postanowił zapytać go wprost o ten utwór. Nie owijając w bawełnę, Australijczyk od razu wstawił link do pobrania jego pełnej wersji. Chillowy kawałek w stylu house to produkcja, do której mógłbym wracać codziennie. Co wy sądzicie o tym utworze? Czy taki styl Flume wam odpowiada?

Posłuchaj Flume X Greenpeace (Full Version)

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →