News

Ferry Corsten i Markus Schulz na Trance Xplosion!

Drodzy klubowicze! Przedstawiamy wam główne gwiazdy Trance Xplosion Reborn, które odbędzie się 9 grudnia w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot! Do dotychczas ogłoszonych: Menno de Jong, Cosmic Gate, Kai Tracid, Jochen Miller, Rodg, David Gravell dołączają mistrzowie gatunku:
– Ferry Corsten
– Markus Schulz
To właśnie oni są głównymi headlinerami tegorocznej edycji TX i to właśnie oni zagrają po za swoim solowym dj setem, seta B2B, który po raz pierwszy w Polsce będzie tego typu wydarzeniem! Szykuje się niebywałe widowisko i muzyczna rozkosz dla wszystkich fanów muzyki trance w Polsce!!!
Pierwsza pula biletów promocyjnych na to niezwykłe wydarzenie trafi do sprzedaży w czwartek 31 sierpnia o godzinie 20.00 w super cenie 79 zł !!!  Bilety będzie można zakupić za pośrednictwem www.wlotki.pl i FTB.pl. Po wyczerpaniu się puli promocyjnej, automatycznie do sprzedaży trafi druga pula biletów. Wszystkie zakupione bilety będą upoważniały do swobodnego przemieszczania się pomiędzy płytą główną, a trybunami, gdzie dostępne będą miejsca siedzące (nie będzie podziału na sektory). Wszystkich zainteresowanych biletami VIP informujemy, że trafią one do sprzedaży 1 września w promocyjnej cenie 400 zł (o szczegółach poinformujemy w osobnych newsach). 
To nie koniec niespodzianek na TX Reborn i na pewno nie koniec artystów, którzy 9 grudnia 2017 pojawią się w Gdańsko-Sopockiej ERGO ARENIE w jednej z najnowocześniejszych oraz najpiękniejszych hal w Polsce. Warto wspomnieć też ze hala ERGO położona jest około 500 m od brzegu Bałtyku i mieści się na granicy Miasta Gdańska i Sopotu.
Kolejne nazwiska poznacie już w ten poniedziałek, całe muzyczne wydarzenie potrwa aż 12 godzin (rozpocznie się o godzinie 18, a zakończy o 6 rano następnego dnia)! To będzie prawdziwy maraton muzyki trance i prawdziwe Reborn (Odrodzenie)!!!Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →