News

Euphoria 30, po raz pierwszy przez 2 godziny! Guy J, wlotki na Electrocity, ATB, Dr Motte i do SQ!

Trzeci sezon Euphorii trwa w najlepsze, a nawet w jeszcze lepsze! Większość  znaszych słuchaczy od zawsze narzekała, że godzina to za mało, a więc – prosimy uprzejmie. Od dziś Euphoria dwugodzinna! Mamy nadzieję, że dacie radę również z nowym dniem i nową, późniejsza porą. Jedno jest pewne – nie będziemy już musieli skracać wywiadów czy rozbijać ich na dwie audycje. A przypomnijmy, że Euphoria to jedyna w Polsce audycja radiowa, gdzie co tydzień rozmawiamy z poważnymi postaciami międzynarodowej sceny klubowej. Dziś druga część wywiadu z artystą z Izraela mieszkającym aktualnie w Belgii i wydającym w Wielkiej Brytanii dla labelu Johna Digweeda Bedrock Records. Guy J w Euphorii po raz drugi!
Dokładny plan zajęć:


22:00 – 22:22 Euforyki na dobry początek back 2 back
22:22 – 22:33 Piękne (i Euforyczne) Polskie Produkcje
22:33 – 22:44 Euforyczna płyta tygodnia
22:44 – 22:55 Przegląd euforycznych list przebojów
22:55 – 23:05 Euforyczny Wywiad – Guy J
23:05 – 23:15 Euforia Inaczej
23:15 – 23:25 Euforyczna Rozmowa z Klubowiczem
23:29 – 23:30 Rozwiązanie Euforycznych Konkursów
23:30 – 24:00 Euforyczne Klasyki Exclusive Mix (by DJ Neevald) – od przyszłego tygodnia w tym miejscu gramy miksy z klasykami w wykonaniu słuchaczy audycji!
Jak widzicie powyżej, w dłuższej Euphorii przygotowaliśmy dla punkty programu przeznaczone dla Was czyli naszych niezawodnych słuchaczy! Po pierwsze jednego/jedną z Was będziemy chcieli poznać bliżej na antenie (i usłyszeć głos – bezcenne!), a przez ostatnie pół godziny nie będziemy już mówić, tylko słuchac Waszych największych prywatnych klasyków. Od teraz czekamy na półgodzinne klasyczne miksy (wszystkie gatunki dozwolone) – wysyłajcie je na [email protected]. Chcemy, by szansę mieli również ci, którzy niekoniecznie są didżejami. Nie trzeba więc bitować, można ciąć, ale z sensem. Chodzi o to, by każdy miał szansę – coś takiego można wykonać nawet w najprostszych programach do edycji. Liczy się pomysł!


Nasze nagrody na dziś:

1. Wejściówka na Electrocity!
2. Zaproszenie na ATB!
3. Poczwórna wejściówka na Dr Motte w Ekwadorze
4. Wejściówka na piątek lub sobotę w SQ!
5. DJ MAG Polska – dwa numery do wyboru
6. Podwójna kompilacja Armina 'ASOT 2011′
7. Winyl niespodzianka
8. Smycz plus singel (raczej tech-house niż coś innego)


Pytanie konkursowe: Czy będziecie słuchać Euphorii we wtorki po 22 i do której dokładnie godziny planujecie być z nami? 🙂 


 

 
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →