Eventpromo

EUFORIA Festival ’19: Wystąpi 19 DJ-ów! BILETY

Od wczoraj w są już w sprzedaży bilety na specjalną, tegoroczną edycję EUFORIA FESTIVAL! 
Dlaczego specjalną? Z co najmniej dwóch powodów – po pierwsze spotykamy się w Boszkowie już po razy 15! A więc świętować będziemy jubileusz tego jedynego w swoim rodzaju festiwalu. Po drugie po raz pierwszy w historii naszego kraju będziemy mieć do czynienia z festiwalem, który niemal w 100% składać się będzie z setów back to back! Czeka nas zatem wiele niespodzianek i jest wielka szansa na doświadczenie występów, jakich nie było nigdy wcześniej i jakich nie będzie nigdy później. 
Piękna plaża nad Jeziorem Dominickim będzie tym razem miejscem akcji dla festiwalu, podczas którego grać będą dla nas dwie gwiazdy jednocześnie, co zawsze jest dodatkową atrakcją imprezy i zwiastuje wiele dobrego. W tym roku w zdecydowanej większości będą to gwiazdy muzyki trance, choć jak już pewnie wiecie nie zabraknie 2 kozaków ze świata muzyki house – tuż przed rozpoczęciem sprzedaży biletów organizatorzy zaskoczyli nas jeszcze super duetem Antoine Clamaran b2b Robbie Rivera, który to w poprzedniej dekadzie regularnie raczył nas housowymi sztosami. 
Do tego długo oczekiwany Astrix! Nic dziwnego, że pierwsze trzy pule biletów wyprzedały się błyskawicznie, aktualnie na WLOTKI.PL znajdziecie pulę numer cztery w cenie 109 zł. 
EUFORIA FESTIVAL 2019 pres. BACK 2 BACK FESTIVAL Boszkowo
ASTRIX 
ANTOINE CLAMARAN 
ROBBIE RIVERA
ANDY MOOR 
ASHLEY WALLBRIDGE 
MARK SHERRY 
SCOT PROJECT 
MARCEL WOODS 
HEATBEAT 
STANDERWICK 
REORDER
JOCHEN MILLER 
EXIS 
PERAN VAN DIJK 
STEVE MURANO 
ONTUNE 
BLUE SILENCE 
KROS
ALEX
Wlotki: 

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →