News

Estiva i jego muzyczne metamorfozy

Jego inspiracją do tworzenia własnej muzyki były kultowe już kompilacje Tiësto z serii „In Search Of Sunrise”. Dwa pierwsze albumy „Perfect Ten” oraz wydany w ubiegłym roku „Spectacle” zebrały wysokie recenzje, a sam artysta został okrzyknięty jednym z największych talentów współczesnej sceny klubowej. Teraz Estiva powraca z materiałem „Metamorphoses”, którym prezentuje swój nowy, bardziej mroczny styl.
Pod pseudonimem Estiva ukrywa się holenderski DJ i producent muzyczny Steven Baan. Gdy w 2006 roku wkroczył na scenę muzyki elektronicznej, niemal od razu otrzymał duże wsparcie od słynnych gwiazd jak Tiësto, Armin Van Buuren czy Above & Beyond. Jego kreatywne mieszanki rytmicznych dźwięków i progresywnych melodii szybko zyskały uznanie także wśród wielbicieli klubowych brzmień, a ilość fanów twórczości Stevena zaczęła rosnąć w niesamowitym tempie.
Wydawnictwo noszące tytuł „Metamorphoses” to zestaw 13 fascynujących, instrumentalnych kompozycji, składających się na trzeci studyjny album Estivy. Wyborna muzyczna podróż, pełna zaskakujących zwrotów i pobudzającego wyobraźnię klimatu. Znajdziemy tu znane z występów artysty single „Icarus”, „Carousel”, „Sirin”, „Perpetual” i „Katana” oraz nowe, nigdzie wcześniej niepublikowane produkcje.
Materiał, który wciąga od pierwszych sekund i pochłania słuchacza w całości, aż do ostatniego wydobywającego się z głośników dźwięku. Steven prezentuje swoje ogromne możliwości i udowadnia, że jest jedną z najbardziej innowacyjnych postaci na scenie.
Tracklista:
01. Sirin
02. Perpetual
03. Icarus
04. Metamorphoses
05. Eclipse
06. Katana
07. Sequence
08. Trip
09. Carousel
10. Two Tigers
11. Morpho
12. Kosmos
13. Soma (Outro)
Premiera w Polsce: 25.10.2019 (ProLogic Music), JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →