News

Eric Prydz: pierwszy podcast od 5 miesięcy!

Ponad 5 miesięcy musieliśmy czekać na świeży podcast od gwiazdy tegorocznego Electrocity! Eric Prydz nie rozpieszcza swoich fanów pod tym względem, nie należy do didżejów przygotowujących swoje audycji regularnie, dzięki czemu każda kolejna jest rarytasem i dużym wydarzeniem. 

„Dużo czasu minęło, odkąd mówiłem do Was po raz ostatni. Byłem przez ten okres bardzo zajęty, występowałem w takich miejscach, jak Malezja, Singapur oraz Australia, gdzie miałem okazję pojawić się po raz pierwszy w życiu. Świetnie też było w Miami, gdzie grałem jako Cirez D, jako Eric Prydz HOLO show, a także miałem okazję zagrać seta back to back z Deadmau5em, co było świetną zabawą. Teraz wróciłem do studia w Los Angeles i staram się wykończyć jak najwięcej kawałków, które w najbliższym czasie ukazywać się będą zarówno w labelu Pryda, jak i Mouseville. Pracuję też nad moim nowym albumem, który pojawi się jeszcze w tym roku. W tym najnowszym podcaście będziecie mieli okazję poznać kilka świeżych nut, nad którymi ostatnio pracowałem”. 


Nie musimy dodawać, że „EPIC Radio 011” to 65 minut świetnej muzy, a nowe, przedpremierowe numery prezentują się nad wyraz smakowicie. Czekamy na premiery nowych epek, nowy album, a także występ Erica na Electrocity 9 w Lubiążu! 


Eric Prydz Presents: EPIC Radio 011

1. Eric Prydz – Liberate (Radio Edit)
2. Pryda – 2005 ID
3. Jeremy Olander – Love Flight 2014
4. Heartik – Orphan Planet
5. Fasttrack & Maulen – Raveheart
6. Cirez D – ID
7. Pryda – ID
8. Cirez D – ID
9. Pryda – ID
10. Slam! – Lifetimes
11. Pryda – In My HeadWięcej o Electrocity:


Bilety:


Eric Prydz presents: EPIC Radio 011 by Eric Prydz Official
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →