News

EP 'Mikrohuta’ od Siasi dla czytelników FTB za free

Niedawno mogliście przeczytać wywiad oraz sprawdzić najnowsze wydania jego labelu Dirty Stuff Records. Nie ma wątpliwości, że Siasia już od dawna wiedzie prym, jeśli chodzi o poczynania polskich artystów w kraju, czy za granicą. Świadczą o tym chociażby występy w Szkocji, Irlandii, czy u naszych zachodnich sąsiadów Niemców, w Berlinie, na kultowej imprezie Love Parade w 2006 r.Przede wszystkim jednak, warto zwrócić uwagę na jego obecność na wielu ważnych eventach w naszym kraju – mieliśmy okazję usłyszeć go na Tunnel Electrocity w 2008, Nature One, Creamfields, dwóch edycjach Mayday, trzy razy na Soundtropolis… Dodajmy do tego ogromną ilość setów zagranych w klubach – robi spore wrażenie!Od czego się zaczęło? Już jako trzynastolatek zaczął działać w radio, kilka lat później zajął się produkcją kawałków, a wreszcie  2008 założył digital label. Dwóm ostatnim kwestiom poświęca się do dziś, dzięki czemu możemy cieszyć nasze uszy i dusze wspaniałymi dźwiękami, nie tylko od niego, ale też od wielu zagranicznych artystów.Najświeższym owocem jego samodzielnej pracy jest rewelacyjna EPka „Mission Control”, której recenzję znajdziecie w nowym numerze DJ Maga. Serdecznie zapraszamy zarówno do lektury magazynu jak i przesłuchania materiału!


Już dziś Siasia postanowił sprawić przyjemną niespodziankę dla wielbicieli jego brzmień. Pamiętacie wydaną 8 czerwca 2009 roku świetną EPkę „Mikrohuta”, z miażdżacym parkiety kawałkiem „Huta” i wcale nie gorszym „Mikro”? Siasia za darmo udostępnił ją dla wszystkich zainteresowanych czytelników ftb! Link do niej znajdziecie w załączniku pod artykułem.


Ponadto zachęcamy do przesłuchania seta z audycji „Siasia – London Sound Exclusive Mix @ Polish Radio London”Na początku lutego pojawią się nowe releasy DSR, które będziecie mogli kupić na Beatporcie. Miłego słuchania.. 🙂
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →